GTA severlere müjde! 6'ncı oyunun çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu

Rockstar Games'in merakla beklenen oyunu GTA 6 hakkında yeni iddialar ortaya çıktı. GTA 6'nın çıkış tarihinin sızdırıldığı bildirilirken, fiyatı hakkında oyun severleri üzecek bilgiler ortaya çıktı.

Bilim / Teknoloji 14.01.2022, 11:36
GTA severlere müjde! 6'ncı oyunun çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu

Rockstar Games'in en çok sevilen oyunlarından biri olan GTA serisinin yeni oyunu olacak GTA 6'nın çıkış tarihi hayranları tarafından oldukça merak ediliyor. 

Geçtiğimiz günlerde Rockstar'ın bir üst şirketi Take-Two Interactive'ın Zynga'yı alması ve açıklanan raporda önümüzdeki üç yılda şirketin kârının katlamasını beklediği ifadesi kapsamında analistlerden GTA 6'nın çıkış tarihi ile yeni bilgiler geldi. 

2023 NİSAN YA DA 2024 MART 

Buna göre 2023 Nisan ayı ila 2024 Mart ayı arasında herhangi bir zamanda çıkması beklenen GTA 6'nın 2024 yılında pazarlama harcalamalarının iki katına çıkacağı bilgisine binaen bu tarihte çıkacağının tahmin edildiği bildirildi. 

GTA 6 DAHA PAHALI ÇIKABİLİR 

Şirketin harcamalarının iki katına çıkması demenin oyunun maliyetinin de artması demek olduğundan oyunun 60-70 dolar bandından daha üst bir rakamda çıkmasının ihtimal dahilinde olduğu düşünülüyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!