Yandex Metrica

İphone 15 alanlar isyan edecek: Sakın almayın yoksa… Apple itiraf etti

İphone 15 alanlar isyan edecek: Sakın almayın yoksa… Apple itiraf etti

Milyonlarca insanın uzun zamandır beklediği iPhone 15 piyasaya çıktı. Ancak herkesin severek kullandığı Apple sonunda o gerçeği itiraf etti. iPhone 15 öyle bir hata veriyor ki elinizi resmen yakacak.

Teknoloji

03.05.2024, 21:09

Apple’ın yeni iPhone 15 modeli  için yüksek güvenlik tedbirleri ile satış mağazalarına getirilen telefonlar için alıcılar kuyruğa bile girdi. Lakin iPhone 15 alan bazı kullanıcılardan şikayetler gelmeye başladı. Meğer telefon öyle bir hata veriyormuş ki… iPhone almayı düşünenler bir kez daha düşünecek. 

200 milyar dolarlık pasta için hedef belli: Türk oyunları dünyanın her yerinde! 200 milyar dolarlık pasta için hedef belli: Türk oyunları dünyanın... Haberi Görüntüle

KULLANICILARDAN ŞİKAYET 

iPhone 15 modelleri satışa çıkmadan önce bile büyük bir ilgi ile bekleniyordu. Satışa çıkmasıyla beraber resmen kapış kapış satıldı. Lakin yüzlerce kullanıcı sosyal medya üzerinden ve Apple destek birimine yeni iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max'lerinin dokunulduğunda anormal derecede sıcak hissettirdiğinden şikayet etti.

Askerî uzman, Starlink uydularını yok etme yöntemini açıkladı: ABD ve Sovyetler bunu denemişti Askerî uzman, Starlink uydularını yok etme yöntemini açıkladı: ABD ve... Haberi Görüntüle

ARKA PLAN ETKİNLİĞİ ISINMAYA NEDEN OLABİLİR

Apple tarafından yapılan açıklamada iOS17 yazılımda oluşan hata ve bazı üçüncü taraf uygulamaların sisteme aşırı yüklenmesinden dolayı cihazın ani ısınmalar yaşayabileceği bildirildi.Apple yaptığı açıklamada, "Aygıtı kurduktan veya geri yükledikten sonraki ilk birkaç gün boyunca, artan arka plan etkinliği nedeniyle aygıt daha sıcak hissedebilir. Ayrıca iOS 17'de bazı kullanıcıları etkileyen bir hata bulduk ve bu hata bir yazılım güncellemesiyle giderilecek" ifadeleri yer aldı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading