SON DAKİKA
En iyi General Mobile telefonlar neler? 2022 en iyi uygun fiyatlı General Mobile telefonlar

En iyi General Mobile telefonlar neler? 2022 en iyi uygun fiyatlı General Mobile telefonlar

Zamlardan en çok etkilenen ürünler mobil cihazlar oldu. Fiyatların bu derece artması vatandaşları, uygun fiyatlı modelleri araştırmaya yönlendirdi. Peki, En iyi General Mobile telefonlar neler? 2022 en iyi uygun fiyatlı General Mobile telefonlar hangileri? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Teknoloji

22.02.2024, 10:03

Telefon fiyatlarının arşa çıkmasından sonra vatandaşlar uygun fiyatlı akıllı cihaz arayışına girdi. Bu kapsamda arama motorlarında en çok araştırılan, "En iyi General Mobile telefonlar neler? 2022 en iyi uygun fiyatlı General Mobile telefonlar" sorularının yanıtlarını sizler için derledik.

ASELSAN'dan tarihi yapay zeka hamlesi: ChatGPT'ye yerli rakip: ASEL GPT! Haberi Görüntüle

UYGUN FİYATLI GENERAL MOBILE TELEFONLAR HANGİLERİ?

Uygun fiyatlı General Mobile modelleri şu şekildedir;

  • General Mobile Gm21 Single: 1.599 TL
  • General Mobile GM 20 Single: 1.799 TL
  • General Mobile Gm21 Plus Single: 1.999 TL
  • General Mobile Gm21 Pro Single: 2.799 TL
ASELSAN'dan tarihi yapay zeka hamlesi: ChatGPT'ye yerli rakip: ASEL GPT! Haberi Görüntüle

GENERAL MOBILE HAKKINDA

General mobile Türk markasıdır ve 2005 yılında kurulmuştur. Merkezi ise Türkiye'de İstanbul'da yer almaktadır. General Mobile’ın sahibi aynı zamanda yönetim kurulu başkanı olan Sebahattin Yaman'dır. General mobile 2005 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Sebahattin Yaman tarafından kurulan bu şirket halka açık bir şirkettir. Tablet ve tüketici elektroniği şirketi olarak bilinmektedir. 2005 yılına kadar mobil yazılımlar arasında geliştirmeler yapmıştır. 2005 yılının sonundan itibaren de cep telefonu üretmeye başlamıştır. Özellikle üretmiş olduğu çift sim kartlı cep telefonları ile bilinmektedir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading