Yandex Metrica

Dünyanın en pahalı NFT koleksiyonu film oluyor! Değeri katlandı

Dünyanın en pahalı NFT koleksiyonu film oluyor! Değeri katlandı

Koleksiyon sahiplerinden edinilen bilgilere göre, Bored Ape Yacht Club isimli NFT koleksiyonu karakterleri, ''The Degen Trilogy'' isminde bir üçleme animasyon filmi olacak.

Teknoloji

30.04.2024, 15:14

T24'ün haberine göre, Bored Ape Yacht Club karakterler, ''The Degen Trilogy'' (Degen Üçlemesi) ile izleyicilerin beğenisine sunulacak. Kripto para dilinde “degen”, elde ettikleri konusunda yeterli araştırma yapmadan kripto para veya NFT satın alan birini tanımlamak için kullanılan bir terim.

Bu tuşlar bilgisayar kullanmayı kolaylaştırıyor! İşte hiç bilinmeyen 5 kısayol Bu tuşlar bilgisayar kullanmayı kolaylaştırıyor! İşte hiç bilinmeyen 5 kısayol Haberi Görüntüle

NİTELİKLİ ANİMASYON UZMANLARI TARAFINDAN İCRA EDİLECEK

Çok yetenekli yönetmen, yazar ve animasyon sanatçıları ile çalıştıklarını belirten Coinbase, bu kişilerin isimlerini paylaşmaktan kaçınsa da, bu kişilerin daha önce yarattıkları eserlerinin bilinir olduğunun altını çizdi.

SATILAN NFT'LER DE FİLMDE OLACAK

Konu ile ilgili duyuru yapan Coinbase, 10 bin karakterlik Bored Ape Yacht Club NFT'lerinin sahiplerine de çağrıda bulundu. Coinbase, daha önce satışı yapılan Bored Ape Yacht Club NFT’lerinin de filmde yer alabileceğini belirtti. Bu NFT’lerin, filmlerde yer almaları için NFT sahiplerinin bu NFT’leri, seçmelere katmaları gerekiyor. Coinbase, bu seçmeler için NFT sahiplerinden NFT’lerde yer alan karakterlere birer geçmiş oluşturmalarını istiyor. Bir NFT’nin filmde yer alacak şekilde seçilmesi halinde, NFT sahibine 10 bin dolar değerinde lisans ücreti ödeneceği belirtildi. Bu ödeme bitcoin ya da yine Yuga Labs tarafından yaratılan Ape Coin ile yapılacağı öğrenildi.

İlk bölümün, 20-23 Haziran tarihleri ​​arasında New York’ta yıllık bir NFT kongresi olan NFT New York'ta gösterileceği söylendi. Filmleri izlemek için bir Coinbase cüzdanına ihtiyaç olunacağı bilgisi verildi.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading