Yılmaz Vural'ın Fenerbahçe isyanı: Her şeyi Avrupa'da yaptım niye ben değil

Sosyal medyada adı Fenerbahçe ile anılan teknik direktör Yılmaz Vural, 'İsmail Kartal benim canım ciğerim. Başarısı için dua ederim. Ben de olabilirdim. Halk istiyor. Şenol Güneş'ten sonra en çok profesyonel lig maçına çıkan adamım. Yabancı dilim var. Her şeyi Avrupa'da yaptım. Niye ben değil?' şeklinde açıklama yaptı.

Spor 22.01.2022, 11:05 22.01.2022, 12:31
Abone ol
Yılmaz Vural'ın Fenerbahçe isyanı: Her şeyi Avrupa'da yaptım niye ben değil

Türk futbolunun renkli simalarından teknik direktör Yılmaz Vural, konuk olduğu Ekotürk TV'de Fenerbahçe hakkında açıklamalarda bulundu.

'ELBET BİR GÜN BULAŞACAĞIZ'

İsmail Kartal ve Fenerbahçe'ye ilişkin konuşan Vural, "İsmail Kartal benim canım ciğerim. Allah yolunu açık etsin. Başarılı olmasını isterim. Ancak açıklandıktan sonra diyorum ki ben de olabilirim. 1 haftada 10 kez trend topic oldum. 'Elbet bir gün buluşacağız' 6 milyon görüntülenme almış. Niye beni tercih etmiyorsunuz?" dedi.

'HALK BENİ FENERBAHÇE'YE GETİRECEK'

Deneyimli teknik adam sözlerine şu şekilde devam etti; "Fenerbahçe ile elbet bir gün buluşacak mıyız? Evet. Halk getirecek beni. Niye Türk antrenörü uluslarası boyutta yok? Kimi pazarlıyoruz da antrenörümüzü pazarladık? Lokal başarılarla olmaz. Fatih hocamız UEFA şampiyonluğuyla bunu başardı."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!