Uğur Dündar, Aziz Yıldırım'ın sözleriyle Trabzonspor'a cevap verdi!

Son dakika haberleri... Fenerbahçe Yüksek Divan Kurul Başkanı Uğur Dündar, bugün gerçekleştirilen divan kurulu toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Trabzonspor'un dile getirdiği 8. şampiyonluk sözlerine cevap veren Dündar, Aziz Yıldırım'ın sözleriyle cevap verdi.

Spor 07.05.2022, 10:54
Uğur Dündar, Aziz Yıldırım'ın sözleriyle Trabzonspor'a cevap verdi!

Trabzonspor ve Fenerbahçe arasında süren gerginlik devam ediyor.

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, Trabzonspor'un şampiyon kutlamalarında stadyuma astırdığı '2010-2011 Süper Lig Şampiyonu Trabzonspor' pankartına tepki gösterdi.

Eski başkan Aziz Yıldırım'ın FETÖ'ye karşı mücadele verdiğini belirten Dündar, "Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti, yaşasın Fenerbahçe. 2010/11 şampiyonluk kupamız, 'ne şikesi, memleket elden gidiyor' diyerek FETÖ'ye karşı en dik duruşu sergileyen efsane  başkanımız Aziz Yıldırım'ın silinmez izlerindedir." ifadelerini kullandı.

UĞUR DÜNDAR: ANAMIZIN AK SÜTÜ KADAR HELAL

"2010-11 şampiyonluk kupamız, göğsümüze anamızın ak sütü kadar helal olan 5 yıldızı takmamızı sağlayacak şanlı 28 kupamız gibi buradadır. 2010-11 kupamız, efsane başkanımız Aziz Yıldırım'ın silinmez izlerindedir."

"2010/11 şampiyonluk kupamız, kumpasın ilk gününden bu yana eğilip bükülmeyen ve Fenerbahçe tarihinin en büyük başkanı olmasını dilediğimiz Sayın Ali Koç'un dik duruşundadır."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!