banner2

Sergen Yalçın'ın yerine Şenol Güneş mi gelecek? Erman Toroğlu'ndan olay yorum

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın'ın istifa kararını değerlendiren Erman Toroğlu, 'Daha erken ayrılmalıydı. Beşiktaş yeni bir teknik adamla düzlüğe çıkar. Çıkamazsa sıra yönetime gelir. Şenol Güneş çare değildir' dedi.

Spor 09.12.2021, 13:05 09.12.2021, 15:19
Abone ol
Sergen Yalçın'ın yerine Şenol Güneş mi gelecek? Erman Toroğlu'ndan olay yorum

Geçtiğimiz sezonu çifte kupayla tamamlayan Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın, görevinden istifa etti.

'YÖNETİMİ KÖŞEYE SIKIŞTIRDI'

Sergen Yalçın'ın istifa kararını değerlendiren futbol yorumcusu Erman Toroğlu, ''Sergen Yalçın olayındaki sıkıntı şöyle oldu; Beşiktaş yönetimi geçen sezon sözleşme yapmak istemedi. İki kupadan sonra ipleri eline aldı. Çeşme’ye gitti, araya birkaç yorumcu soktu. Başka yere gidebilir gibi hava yaratıldı, yönetim köşeye sıkıştırıldı. Başkan gitti ve imzalamak zorunda kaldı.'' dedi.

'DAHA ERKEN AYRILMALIYDI'

'Sergen Yalçın daha önce ayrılmalıydı' diyen Erman Toroğlu, ''Sergen Yalçın bırakmak istedi ama toplantıda, 'Taraftar tepkisinden korkuyorum' dedi. Başkan da 'Devam et' dedi. Ancak Sergen Yalçın orada hata yaptı. Başkan da Sergen Yalçın’da kalsın diye devam etti. Sergen Yalçın topa düzgün vuran adamdır ama tereddüt etti. Daha erken ayrılmalıydı. Beşiktaş yeni bir teknik adamla düzlüğe çıkar. Çıkamazsa sıra yönetime gelir.'' ifadelerini kullandı.

'ŞENOL GÜNEŞ ÇARE DEĞİL'

Adı Beşiktaş'ın teknik direktörlüğü için geçen Şenol Güneş'le ilgili de konuşan Erman Toroğlu; ''Şenol Güneş, Beşiktaş’ta hangi kadroyla başarılı oldu? Bu Beşiktaş kadrosunun bir kısmı ocakta, bir kısmı sezon sonu gidecek. Şenol Güneş çare değildir" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!