banner2

Milli Takım'da oruç krizi devam ediyor Oruç tutan futbolcuya yemek verilmedi!

Lig Radyo Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ayan, youtube yayınında Ermanistan maçı öncesi Milli Takım kampında Abdülkadir Ömür'e iftar vaktinde yemek verilmediğini iddia etti.

Spor 31.03.2023, 12:59 31.03.2023, 13:25
Abone ol

Abdülkadir Ömür için çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Genç oyuncuya, milli takımda yemek verilmediği öne sürüldü. Gazeteci Mehmet Ayan, katıldığı bir Youtube yayınında konuyla alakalı Milli Takım kampında Abdülkadir Ömür'e iftar vaktinde yemek verilmediğini iddia etti.

"İFTAR VAKTİ YEMEK VERİLMEDİ"

Ayan "Ramazan'ın birinci günü Erivan'da saat 19:22'de iftar vakti, Abdülkadir Ömür yemek almaya gidiyor. Vermiyorlar, çünkü milli takımın yemek saati değil. Vermeyenler milli takımın disiplin organizasyonu. Diyorlar ki yemek saati 19.30, öncesinde alamazsın" ifadelerini kullandı.Kamp kadrosuna çağrılan Abdülkadir Ömür, Ermenistan ve Hırvatistan maçlarının kadrosunda ise yer almamıştı.

KUNTZ İDDİALARI YALANLADI

Kuntz maçtan sonra bu konuyla ilgili, "Eğer kadroyu belirlerken oruçlu olmaları niteliğinde karar verdiysem bunu nerden bilebiliyorsunuz? Doğru olan, A Milli Takım'daki çoğu oyuncu oruçluydu. Oyuncularımızın oruç tutmalarını destekliyorum. Performansa dayalı olarak kadromu seçiyorum" açıklamasında bulunmuştu. Son olarak Hırvatistan maçından sonra yine bu konuda soru sorulması üzerine Alman teknik adam "Ramazan'a saygı duyuyorum. Kesinlikle öyle bir durum yok. Bu yüzde yüz bir yalan" ifadesinde bulunmuştu

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!