banner2

'İstanbul'dan alınsın' dediler, Porto'da dayak yediler

İstanbul'dan alınıp Porto'ya verilen Şampiyonlar Ligi finali için takımlarını desteklemeye giden Manchester City ve Chelsea taraftarları, Porto sokaklarını savaş alanına çevirdi. Kısıtlamalara aldırış etmeyip alkollü şekilde sokaklara dökülen taraftarlar arasında kavga çıktı. Polisin olaya müdahalesi sert oldu.

Spor 29.05.2021, 10:42
Abone ol
'İstanbul'dan alınsın' dediler, Porto'da dayak yediler

istanbul'dan alınıp Portekiz'in Porto şehrine verilen Şampiyonlar Ligi finali için takımlarını desteklemeye giden Manchester City ve Chelsea taraftarları, Porto sokaklarını savaş alanına çevirdi. Kısıtlamalara rağmen sokaklara çıkan taraftarlar, alkol alıp birbirleriyle çatıştı.

TARAFTARLAR YARALANDI

Olaya polisin müdahalesi sert oldu. Çok sayıda taraftarın yaralandığı belirtildi. Akşamüstünden sabahın ilk saatlerine kadar polisler ve holiganların çatışması devam etti.

GEÇ SAATLERDE İKİNCİ OLAY

Bir taraftarın ağır yaralanması ve hastaneye götürülmesinin ardından olaylar duruldu. Ancak gece geç saatlerde hararet bir kez daha yükseldi. İkinci kargaşa, sabaha kadar sürdü. Ana caddelerde araçlar ilerleyemez hale geldi. Polisler, sabahın ilk ışıklarına kadar holiganları kovaladı, yakalananların sonu ise iyi olmadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!