Galatasaray gönderdiğine pişman oldu! Süper Lig'i sallayacak transfer için dev hamle

Muslera'nın sakatlanmasının ardından İsmail Çipe'nin performansından memnun kalmayan Galatasaray, sezon başında GZT Giresunspor'a kiraladığı Okan Kocuk'un takıma dönmesi için girişimlere başladı.

Spor 22.01.2022, 15:12
Galatasaray gönderdiğine pişman oldu! Süper Lig'i sallayacak transfer için dev hamle

Fernando Muslera'nın yaşadığı sakatlık sonrası kaleyi devralan ancak beklentilerin altında kalan İsmail Çipe, Galatasaray'da hayal kırıklığı yarattı.

İsmail Çipe'nin yerine kaleci arayışına giren Galatasaray, sezon başında Girsunspor'a kiralık olarak gönderdiği Okan Kocuk'u geri çağırıp kaledeki sorunu çözmek istiyor.

YÖNETİM ARADA KALDI

Giresunspor Yönetimi, kaleci sıkıntısı yaşayan Galatasaray'a, "Okan'a ihtiyacınız var mı? Eğer varsa bize önceden söyleyin ki önlemimizi alalım" teklifine sarı kırmızılı takımdan cevap alamayan yeşil beyazlılar, Galatasaray Yönetimi'nin Kasımpaşa maçı sonrası Okan Kocuk'u gönderin mesajıyla arada kaldı.

DERBİ SONRASI GÖRÜŞÜLCECEK

Transfer yasağı olan ancak transfer döneminde bu yasağı açması beklenen Giresunspor ile Galatasaray, sarı kırmızılı takımın Trabzonspor ile oynayacağı mücadele sonrası Okan Kocuk'un dönüşü için bir araya gelecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!