banner2

Fenerbahçelilerin keyfi kaçacak! Jorge Jesus için bomba iddia

Portekiz'in Record gazetesi, Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus'un Brezilya'ya dönmek istediğini, hatta Atletico Mineiro ile görüştüğünü iddia etti.

Spor 23.09.2022, 10:39 23.09.2022, 11:03
Abone ol
Fenerbahçelilerin keyfi kaçacak! Jorge Jesus için bomba iddia

Ligde ve Avrupa'da başarılı bir grafik çizen Fenerbahçe'de Jorge Jesus'un etkisi hissedilmeye başlandı. Jesus'un Fenerbahçe'si oynadığın futbolla takdir toplarken şampiyonluğun en büyük favorisi olarak göze çarparken Portekiz medyasından sarı-lacivertlilerin keyfini kaçıracak bir iddia geldi.

ATLETİCO MİNEİRO İLE GÖRÜŞTÜ

Record gazetesi, Jesus'un Brezilya'ya dönmmek istediğini iddia etti. Jesus'un Fenerbahçe'yle görüştüğünü ilk doğrulayan kaynaklardan biri olan Record gazetesi, Sarı-Lacivertliler'de mutlu olmayan ünlü hocanın yeniden Brezilya'da çalışmak istediğini yazdı. Portekiz gazetesi ayrıca Jesus'un Brezilya'ya giderek Atletico Mineiro ile görüşmelerde bulunduğu ifade edildi.

ŞAMPİYONLUĞA ODAKLANDI

Fenerbahçe cephesi, Jorge Jesus'un mutsuz olduğu iddiasını kabul etmiyor. Lige verilen arada Brezilya'ya ailesiyle vakit geçirmek için giden ve İstanbul'a döndüğü belirtilen tecrübeli çalıştırıcının, sadece şampiyonluğa odaklandığı ifade edilliyor.

SÖZLEŞME YENİLENECEK

Ayrıca, Fenerbahçe'nin Jesus'u bırakmayı düşünmediği ve yeni sözleşme imzalamak için görüşüleceği kaydediliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!