Fenerbahçe’de Mesut Özil şoku! Resti çekti, o maddeyi devreye sokuyor

Fenerbahçe'de teknik direktör Jorge Jesus'un kadroda görmek istediği Mesut Özil, sözleşmesindeki maddeyi devreye koydurmak istiyor. Kadro dışı durumunun devam edeceğini açıklaması üzerine Özil, sözleşmesindeki "Kadro dışı kalsa da takım ile birlikte çalışır" maddesini yürürlüğe sokacağı iddia edildi.

Spor 07.06.2022, 02:00
Fenerbahçe’de Mesut Özil şoku! Resti çekti, o maddeyi devreye sokuyor

Fenerbahçe’de İsmail Kartal'ın raporuyla kadro dışı kalan Mesut Özil için teknik direktör Jorge Jesus da takımda görmek istememesi üzerine yönetime rest çekti ve sözleşmesinde bulunan "Kadro dışı kalsa da takım ile birlikte çalışır" maddesini yürürlüğe sokacağı öne sürüldü.

MESUT ÖZİL DEĞİL, BURADA ÖNEMLİ OLAN FENERBAHÇE

Jorge Jesus kendisi için düzenlenen imza töreninde Mesut Özil'in durumuna ilişkin kapıları kapatan deneyimli teknik adam, "Futbolda geçmişte başardıklarınız çok önemlidir. Fenerbahçe 8 yıldır şampiyon olamıyor. Mesut Özil, gerçekten çok iyi bir geçmişe sahip ama benim de kulüple ilgili fikirlerim var. Kendisiyle ilgili alınan karara aynı şekilde devam edeceğim. Burada önemli olan Jorge Jesus değil, Mesut Özil değil, burada önemli olan Fenerbahçe." diyerek yıldız ismin takıma geri dönmesinin önünü kapamıştı.

SÖZLEŞMEMİN SONUNA KADAR BURADAYIM

Mesut Özil’in Fenerbahçe ile 2024 Haziran ayı sonuna kadar sözleşmesi bulunuyor. 33 yaşındaki yıldız futbolcu, Fenerbahçe yönetimine "Hiçbir yere gitmeyeceğim. Sözleşmemin sonuna kadar buradayım" diyerek rest çekti.

Mesut Özil, kendisi gibi kadro dışı kalan Ozan Tufan ile birlikte takımdan ayrı olarak antrenman yapıyordu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!