Fenerbahçe'nin yeni başkan adayı belli oldu! Ali Koç acil toplantı kararı aldı

Fenerbahçe’de teknik direktör arayışları hızla sürerken Ali Koç'un erken seçim kararı alması durumunda kimin başkan adayı olarak karşısına çıkacağı da kulislerde konuşulmaya devam ediyor.

Spor 25.12.2021, 15:35 25.12.2021, 15:49
Abone ol
Fenerbahçe'nin yeni başkan adayı belli oldu! Ali Koç acil toplantı kararı aldı

Fotospor'un haberine göre; Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu üyesi, 1907 Fenerbahçe Derneği kurucu üyesi ve 1995-1996 yıllarında Fenerbahçe Basketbol Şube Sorumlusu olarak görev yapan Selim Koray’ın söylediği, “Ferit Şahenk, Fenerbahçe başkanı olmak istiyor” sözleri camiayı coşturdu.

Şahenk’in adaylığını koyması durumunda Aziz Yıldırım’ın bile karşısına aday çıkarmadan destekleyeceği iddia ediliyor. Hatta Şahenk aday olursa kendisinin başkan olarak kongrede aday olmasını istediği İlhan Ekşioğlu’nu bile yönetimine önereceği konuşulmaya başlandı.

Fenerbahçe'nin 2012 yılında yaptığı Moussa Sow transferinde çok büyük rol oynadı. Kulüp kendisine teşekkür etti. Buna karşın bu zamana kadar hiçbir yönetiminde görev almadı. Başkanlık için aday olmadı. Şahenk aynı zamanda Fenerbahçe kongre üyesi ve 1907 Fenerbahçe Derneği yöneticisi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!