banner2

A Milli Takım Almanya'ya uçtu

Euro 2020 hazırlıkları kapsamında Antalya kampını tamamlayan A Milli Futbol Takımımız, ikinci kampın gerçekleşeceği Almanya'ya hareket etti.

Spor 02.06.2021, 12:02 02.06.2021, 13:04
Abone ol
A Milli Takım Almanya'ya uçtu

11 Haziran'da başlayacak 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası açılış maçında İtalya ile karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımı, ikinci hazırlık kampın yapılacağı Almanya'ya gitti. 

Antalya Havalimanı'nda çiçeklerle karşılanan ay-yıldızlı kafile, Türk Hava Yolları'nın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na özel hazırladığı "Tarihi Forma" üzerinden bilgilerini ileten herkesin ismi ile üzerinde milli futbolcular ve teknik direktör Şenol Güneş'in isimlerinin de yer aldığı uçağın önünde fotoğraf çektirdi.

Türkiye Futbol Federasyonunun A Milli Takım'dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Selim Soydan'ın da eşlik ettiği kafile kendilerini uğurlayanlara el salladıktan sonra alkışlar eşliğinde uçağa bindi.

Öte yandan milli takımın şampiyona seyahatlerinde kullanacağı uçağın üst kısmında kırmızı, her iki yanında da beyaz A Milli Takım forması yer alacak.

Milli takım Almanya kampında yarın Paderborn'da  Moldova ile hazırlık maçında mücadele edecek. Ay-yıldızlılar, kampın sona ermesiyle İtalya'ya hareket edecek. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!