Yandex Metrica

Sitede Ara

Zaman Çarkı dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Zaman Çarkı hangi platformda yayınlanıyor?

Zaman Çarkı dizisi konusu ne, oyuncuları kimler?  Zaman Çarkı hangi platformda yayınlanıyor?

Robert Jordan'ın roman serisinden uyarlanan Zaman Çarkı - Wheel of Time 19 Kasım'da izleyici ile buluştu. Dikkat çeken Zaman Çarkı'nın konusu ve oyuncuları gibi detaylar merak ediliyor. Peki Zaman Çarkı konusu ne, oyuncuları kimler? Detaylar...

Sinema / Dizi

19.03.2024, 01:19

Amazon Prime Video, orijinal yapımlarına bir yenisini daha ekledi. İzleyicileri fantastik bir dünyaya götürecek olan Zaman Çarkı - Wheel of Time 19 Kasım'da yayınlandı. Robert Jordan'ın roman serisine dayanan yeni dizi, zengin ve derin bir hikaye barındırıyor. Peki Zaman Çarkı'nın konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var? Zaman Çarkı nereden izlenir?

ZAMAN ÇARKI KONUSU

Robert Jordan'ın 14 kitaplık fantastik serisine dayanan Zaman Çarkı, Aes Sedai örgütünün lideri olan Moiraine'in Rand, Mat, Perrin ve Egwene olmak üzere dört gençten oluşan bir grupla zorlu bir yolculuğa çıkmasını konu alıyor. Dizi, kadınların sihire erişebildiği ancak erkeklerin erişemediği bir dünyada geçiyor. Moiraine, tehlikelerle yüzleşmeye cesaret ederek ölüme meydan okur. Bu gizli örgüt aslında dünyanın bilim adamları, filozofları, şifacıları olarak hareket ederek insanlığı tehlikelerden korumaktadır.

ZAMAN ÇARKI OYUNCULARI

Zaman Çarkı'nın oyuncu kadrosunda Rosamund Pike, Josha Stradowski, Marcus Rutherford, Zoe Robins, Barney Harris, Madeleine Madden, Daniel Henney gibi isimler yer alıyor.

Zaman Çarkı - Wheel of Time dizisi, Amazon Prime Video'dan izlenebiliyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading