Yandex Metrica

Sitede Ara

Yargı dizisinin oyuncuları kimdir? Yargı dizisi oyuncu kadrosu

Yargı dizisinin oyuncuları kimdir? Yargı dizisi oyuncu kadrosu

Pazar akşamları Kanal D ekranlarına yayınlanan Yargı dizisi izleyiciler tarafından çok beğenildi. Bu vesile ile Yargı dizisinin sevenleri, yapım hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyor. Peki Yargı dizisinin oyuncuları kimlerdir? Yargı dizisi ne zaman yayınlanıyor?

Sinema / Dizi

17.03.2024, 23:09

Her pazar Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi, izleyicilerden tam not almayı başardı. Yargı dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Yargı oyuncuları kimdir? İşte Yargı hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

YARGI OYUNCU KADROSU

Yargı dizisi oyuncuları kimdir? sorusu dizinin severleri tarafından sürekli olarak araştırılıyor. Özellikle dizide Savcı karakterine hayat veren Mehmet Yılmaz Ak’ın magazin gündemine sevgilisi ile düşmesi ile birlikte, vatandaşlar Yargı dizisinin oyuncuları hakkında ekstra bilgiler almak istedi. Yargı oyuncu kadrosundaki isimlerin listesini sizler için hazırladık.

YARGI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yargı dizisinin oyuncuları arasında; Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

YARGI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Aksiyon ve dram türünde oldukça iyi bir konumda yer alan Yargı dizisinin senaryosu Sema Ergenekon’a aittir. Dizi avukatların dişli rekabetleri ile şekillenirken, Sema Ergenekon’un Adliye içerisinde yaptığı gözlemleri de gösteriyor. Savcı Ilgaz ve avukat Ceylin’in arasında yaşananları anlatacak olan Yargı dizisi izleyicilere aile değerlerini ve adalet kavramını farklı bir bakış açısıyla sorgulatacak. Bir cinayet vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının olaylı hikayesini izlemek için Pazar günleri Kanal D ekranlarını açmanız yeterli olacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading