Yandex Metrica

Sitede Ara

Uyuyana Kadar filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Uyuyana Kadar filmi ne zaman çekildi?

Uyuyana Kadar filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Uyuyana Kadar filmi ne zaman çekildi?

Uyuyana Kadar filmi Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Uyuyana Kadar filminin yönetmenliğini  Rowan Joffe, senaristliğini de Rowan Joffe ve S. J. Watson yapmaktadır. Peki Uyuyana Kadar filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Uyuyana Kadar filmi ne zaman çekildi? İşte detaylar...

Sinema / Dizi

21.02.2024, 22:45

Uyuyana Kadar filmi başrolünde Nicole Kidman, Colin Firth ve Mark Strong yer almaktadır. Uyuyana Kadar filmi, gerilim türündedir. Peki Uyuyana Kadar filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Uyuyana Kadar filmi ne zaman çekildi? İşte merak edilen soruların yanıtları...

UYUYANA KADAR FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Uyuyana Kadar filmi oyuncu kadrosu şu şekildedir;

Nicole Kidman
Colin Firth
Mark Strong
Anne-Marie Duff
Dean-Charles Chapman
Adam Levy
Jing Lusi
Lewella Gidion

UYUYANA KADAR FİLMİ KONUSU NE?

Christine'nin geçirdiği bir kaza sonrasında her gece adeta hafızası sıfırlanır. Kendisini 27 yaşında sanarken, aynada 40 olduğunu görür; fotoğraflarda "Bu senin kocan" yazan adamı ise hatırlayamaz. Christine bir tarafta karanlık geçmişine ulaşmak isterken, diğer taraftan da kendisini öldürmeye çalışan kişiyi arar. Dürüstlüğü konusunda şüpheye düştüğü kocası Ben, şüpheliler listesinin en tepesinde bulunur. Ama hafızasını geri kazanma derdinde olan Christine, aslında kimseye güvenmemesi gerektiğini kısa sürede fark edecektir. 

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Rowan Joffe yaparken, başroldeki Nicole Kidman’a kadroda Colin Firth, Mark Strong ve Anne-Marie Duff eşlik ediyor.

UYUYANA KADAR FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Uyuyana Kadar filmi 2 Ocak 2015 tarihinde beyaz perdeye yansıdı. 1 saat 32 dakika uzunlukta olan Uyuyana Kadar filmi gerilim türündedir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading