Yandex Metrica

Seversin 6. bölüm yayınlandı mı? Kanal D Seversin 6. bölüm kesintisiz tek parça izle!

Seversin 6. bölüm yayınlandı mı? Kanal D Seversin 6. bölüm kesintisiz tek parça izle!

Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde İlayda Alişan ve Burak Yörük'ün rol aldığı Seversin adlı dizi 6. bölümü ile ekranlara geldi. Peki, Seversin 6. bölüm yayınlandı mı? İşte Kanal D Seversin 6. bölüm kesintisiz tek parça izle! Kanal D Seversin 6. bölüm full izle.

Sinema / Dizi

23.01.2024, 19:30

6 Temmuz Çarşamba akşamı 6. bölümü ile ekranlara gelen, başrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan'ın olduğu Seversin adlı dizi hakkında araştırılan, "Seversin 6. bölüm yayınlandı mı?" sorusunun yanıtını sizler için derledik. İşte, Kanal D Seversin 6. bölüm kesintisiz tek parça izle! Kanal D Seversin 6. bölüm full izle.

SEVERSİN 6. SON BÖLÜM İZLE!

Seversin 6. bölüm tek parça izleme ekranı, diziyi kaçıranlar ya da tekrar izlemek isteyenler için erişime açıldı. Seversin son bölüm izlemek için Kanal D'nin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

SEVERSİN 6. BÖLÜM ÖZETİ

Tolga bir anda evlilik teklifi etmiştir ve Asya resmen şoka girmiştir. Tolga bu teklifi yapmasının altında yatan nedenin otelde buluştuğu gizemli kişinin kimliğini saklamak için olduğunu söyler. Asya'dan iş birliği yapmasını ister fakat Asya'nın şartları vardır. İki taraf da başladıkları oyunun evlilik aşamasına hızlı geçişinden tedirgindir ve bir an önce oyunu bitirme niyetindedir. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading