SON DAKİKA
Sakla Beni yeni bölüm fragman izle, Star Tv Sakla Beni 7. bölüm fragmanı izleme linki

Sakla Beni yeni bölüm fragman izle, Star Tv Sakla Beni 7. bölüm fragmanı izleme linki

"Sakla Beni" dizisinin 7. bölüm fragmanı, diziyi yakından takip eden izleyiciler tarafından büyük bir merakla araştırılmaktadır. Her Perşembe Star TV ekranlarında yayınlanan dizi, aynı zamanda YouTube ve Star TV'nin resmi web adresi üzerinden de geniş bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmektedir. Mete ve Naz'ın evliliğinin ardından İncila'nın kaçma girişimine karşılık olarak neler yaşanacağı ise izleyicilerin heyecanla beklediği olaylar arasında yer alıyor. Sakla Beni yeni bölüm fragman izle, Star Tv Sakla Beni 7. bölüm fragmanı izleme linki

Sinema / Dizi

23.01.2024, 21:48

Gerçek bir hikayeden uyarlanan ve başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kalebek'in bulunduğu "Sakla Beni" bu hafta 6. bölümüyle ekranlara geldi. Perşembe akşamı en çok izlenen diziler arasında yer alan Sakla Beni'de, önümüzdeki hafta nelerin yaşanacağı şimdiden izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Sakla Beni yeni bölüm fragman izle, Star Tv Sakla Beni 7. bölüm fragmanı izleme linki

İNCİ TANELERİ 5. BÖLÜM FRAGMAN İZLE, Kanal D İnci Taneleri... Haberi Görüntüle

SAKLA BENİ YENİ BÖLÜM FRAGMAN İZLE

Sakla Beni'nin 7. bölüm fragmanı, yayınlandıktan sonra aşağıdaki bağlantı üzerinden izlenebilir:

Star Tv Sakla Beni 7. bölüm fragmanı izleme linki

Zaferin Rengi filmi neyi anlatıyor, konusu ne? Zaferin Rengi filminin... Haberi Görüntüle

SAKLA BENİ GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Naz'a ihanet etmekten kaçınan ve kavuşmalarının imkansız olduğunu düşünen İncila, canı acısa da Mete'nin teklifini reddeder. Bu cevap, Mete'yi hayal kırıklığına uğratır. Son bir defa vazgeçme düşüncesiyle boğuşsa da, artık geri dönüşün mümkün olmadığını anlar ve Naz ile nikah masasına oturur.

Bu gelişme, İncila ve Mete arasındaki engelleri daha da derinleştirirken, İncila'nın ayrılmasını istemeyen Mete, onu ikna edememenin öfkesini ve çaresizliğini yaşar.

Diğer taraftan, Mete ile evlenmek Naz'ı çok mutlu etse de, düğünde yaşananlar gerilim dolu bir gece geçirmesine neden olur ve sonunda tekrar anne evine döner. Bu olay, iki aile arasındaki ilişkilerin daha da gerilmesine yol açarken, Naz, Kont Ziya'nın baskın otoritesiyle tanışmanın şokunu yaşar.

Naz'ın büyüdüğü evden ve sevdiği adamın hayatından sonsuza dek ayrılmaya karar veren İncila, bir yolculuğa kanat açmak üzereyken, Mete'nin ondan kolay kolay vazgeçmeyeceğinin farkında değildir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading