SON DAKİKA
Şahmaran dizisi nerede çekildi? Tarsus detayını hiç duymadınız

Şahmaran dizisi nerede çekildi? Tarsus detayını hiç duymadınız

Netflix'in yeni dizisi Şahmaran oldukça merak ediliyor. Oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çeken Şahmaran gündemde yerini aldı. Şahmaran dizisi hakkında internette sıkça araştırma yapılıyor. Özellikle, Şahmaran dizisi nerede çekildi? sorusu merak konusu oldu.

Sinema / Dizi

25.02.2024, 18:58

Uzun zamandır merakla beklenen Şahmaran dizisi nihayet yayınlandı. Netflix'in yeni dizisi olan ve  oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken  Şahmaran dizisi sevenleri tarafından araştırılıyor. Dizinin Netflix resmi hesabından yayınlanan fragmanı sonrasında Şahmaran dizisi nerede çekildi? sorusu akıllara geliyor. Dizinin hayranları bu soruya yanıt ararken bizde sizler için sorunun cevabını haberimizde derledik.

RTÜK Başkanı Şahin'den tepki çeken yapımla ilgili açıklama: Ön inceleme... Haberi Görüntüle

ŞAHMARAN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Binlerce insanın merakla beklediği Şahmaran dizisi yayınlandı. Şahmaran dizisinin çekimleri ise Adana, Tarsus ve Datça’da yapıldı. Hatta dizinin hangi hikayeden alıntı olduğu merak ediliyor. Dizinin hangi hikayeden alıntı olduğunu öğrenmek için buraya tıklayarak ilgili habere göz atabilirsiniz.

Bahar dizisi konusu ne, oyuncuları kim? Bahar dizisi nerede çekiliyor,... Haberi Görüntüle

Gaddar dizisi final mi yapıyor? Gaddar bitti mi, yeni bölüm... Haberi Görüntüle

NETFLİX ŞAHMARAN DİZİ KONUSU

Şahmaran konusu ne? Şahsu, tam merkezinde olduğu Şahmaran kehanetinden ve onu bekleyen aşktan hiçbir şekilde haberi yoktur. Oysa yalnızca iki kişinin değil, iki ırkın kaderi bu aşk ile iç içedir. İnsanların ve yılanların...

Şahsu (Serenay Sarıkaya), annesini kaybettikten sonra büyük babası ile yüzleşmek için Adana’ya gider fakat orada kendisini Mar adı verilen sıra dışı bir topluluğun ortasında bulur. Şahmaran efsanesine inanan Mar ırkı seçilen kızın Şahsu olduğunu düşünmektedir.

Onun gelişiyle tarihi kehanetin gerçekleşmesini beklemektedirler. Her şeyden habersiz olan Şahsu ise Mar topluluğunun yol göstericisi Maran ile aralarındaki çekime karşı koyamaz ve ona aşık olur. Şahsu, onu bekleyen bu tehlikeli yolda hem kendini hem de aşkın gücünü keşfedecektir.

Gibi yeni sezon ne zaman? Gibi 5. sezon başladı mı,... Haberi Görüntüle

Hakan Hatipoğlu Survivor'dan elenecek mi? Survivor Hakan diskalifiye mi oldu? Haberi Görüntüle

ŞAHMARAN DİZİSİ UYARLAMA MI?

Şahmaran dizisinin henüz uyarlama olup olunmadığı netlik kazanmış değil. Dizide öğretim görevlisi olan ve Adana'ya yolculuk eden Şahsu, yıllar önce annesini terk eden büyükbabası ile yüzleşme kararı almıştır. Bu yolculuk sayesinde kendisini Şahmaran'ın soyundan gelen ve ismi Mar olan sıra dışı ve gizemli bir topluluk ortasında bulacaktır. Aşkın ve bilgeliğin temsili olarak bilinen Şahmaran efsanesine koşulsuz inanan Mar halkı, Şahsu'nun gelmesi ile tarihi kehanetin tamamlanmasını bekleyecektir. Büyükbabasının karşısına dikilen geçmişin hesabını sormak isteyen Şahsu ve Maran'ın yollarının kesişmesi sonrası ise her şey tamamen değişecektir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading