Yandex Metrica

Pera Palas'ta Gece Yarısı hangi kitaptan uyarlandı?

Netflix dizisi olan Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisi hangi kitaptan uyarlandı diye merak ediliyor. Büyük bir izleyici kitlesi hedeflenen dizi İstanbul’un göz kamaştırıcı atmosferinde geçiyor ve Kurtuluş Savaşı yıllarını konu ediniyor. Peki, Pera Palas'ta Gece Yarısı hangi kitaptan uyarlandı?

Sinema / Dizi

18.02.2024, 13:58

Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisi Netflix'te yayınlanmaya başlıyor. Fragmanıyla büyük ilgi uyandıran dizi akıllarda  'Pera Palas'ta Gece Yarısı hangi kitaptan uyarlandı?' sorusunu uyandırdı. Dizinin başrollerinde Hazal Kaya, Selahattin Paşalı ve Tansu Biçer gibi oyuncular yer alıyor. Peki, Pera Palas'ta Gece Yarısı hangi kitaptan uyarlandı?
 

PERA PALAS'TA GECE YARISI HANGİ KİTAPTAN UYARLANDI?

Oyuncular arasında Hazal Kaya, Selahattin Paşalı, Tansu Biçer, Engin Hepileri ve Hakan Dinçkol gibi ünlü isimlerin bulunduğu Netflix dizisi, Charles King’in “Midnight At The Pera Palace“ kitabından uyarlanmıştır. Dizi  3 Mart 2022 Perşembe günü itibariyle yayınlanmaya başladı.

PERA PALAS'TA GECE YARISI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Dizi 2022 senesinde Pera Palas Oteli hakkında yazı yazmakla görevlendirilmiş olan gazeteci gencin, kendisini Mustafa Kemal Atatürk’e karşı düzenlenmekte siyasi bir komployu önlemeye çalışırken bulmasını ve geçmişe gitmesini anlatıyor.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading