Yandex Metrica

Sitede Ara

Netflix'in Blonde filmine tepki yağdı! Demet Akalın da tartışmalara dahil oldu

Netflix'in Blonde filmine tepki yağdı! Demet Akalın da tartışmalara dahil oldu

Netflix, Blonde filmini geçtiğimiz günlerde içerik seçkisine ekledi. Ancak film, eleştiri yağmuruna tutuldu. Filmle ilgili tartışmalara Demet Akalın'dan da yorum gecikmedi.

Sinema / Dizi

08.03.2024, 06:43

20. yüzyılın en ünlü sanatçılarından Marilyn Monroe'nin hayatı filme aktarılmıştı. Dünya prömiyerini Venedik Film Festivali'nde yapan film, 28 Eylül'de Netflix'te yayınlandı. Joyce Carol Oates'un aynı adlı romanından uyarlanan filmde ünlü oyuncuya Ana de Armas hayat veriyor. 

Bridgerton 4. sezon ne zaman çıkacak? Bridgerton 3. sezon 5. bölüm ne zaman yayınlanacak? Bridgerton 4. sezon ne zaman çıkacak? Bridgerton 3. sezon 5.... Haberi Görüntüle

FİLMİ 'İZLENEMEZ' BULDULAR

Ancak film, izleyicilerden büyük tepki çekti. Birçok seyirci, Monroe'nun 'güçsüz', 'muhtaç' olarak tasvir edilmesi nedeniyle filmin 'izlenemez' olduğunu ifade etti. Sosyal medyada kullanıcılar, Blonde filmini 20 dakikadan fazla izleyemeyip bıraktıklarını belirtti. 

Konuyla ilgili tartışmalara şarkıcı Demet Akalın da dahil oldu. Akalın, "izleyicilerin 20 dakikadan fazla izleyemediği" haberine "15 dakika" yazarak filmi yalnızca 15 dakika izleyebildiğini dile getirdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading