Netflix Day Shift filmi konusu nedir, oyuncuları kim? Netflix Day Shift filmi ne zaman yayınlanacak?

Netflix yeni filmi Day Shift ile gündemde yerini aldı. Netflix, birbirinden farklı pek çok yapımlarla seyircisinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Netflix, Day Shift filmi günler sonra yayınlanacak. Peki Netflix Day Shift filmi konusu nedir, oyuncuları kim? Netflix Day Shift filmi ne zaman yayınlanacak?

Sinema / Dizi 04.08.2022, 10:26 04.08.2022, 10:47
Abone ol
Netflix Day Shift filmi konusu nedir, oyuncuları kim? Netflix Day Shift filmi ne zaman yayınlanacak?

Netflix ağustos ayındaki yeni film ve dizileriyle gündemde yerini aldı. Netflix yeni filmi Day Shift dikkatleri üzerine çekti. Konusu ve oyuncularıyla merak edilen Netflix Day Shift filmi günler sonra yayınlanacak. Peki Netflix Day Shift filmi konusu nedir, oyuncuları kim? Netflix Day Shift filmi ne zaman yayınlanacak?

NETFLIX DAY SHIFT FİLMİ KONUSU NEDİR?

Vampir avcısı bir baba, çocuğunun okul giderlerini ve diş tellerini karşılayacak parayı bir hafta içinde bulmalıdır. Yani ekmek vampirin ağzında, hem de kelimenin tam anlamıyla!

NETFLIX DAY SHIFT OYUNCULARI KİM?

Netflix Day Shift filmi başrol oyuncuları şöyle: Jamie Foxx, Dave Franco, Natasha Liu Bordizzo

NETFLIX DAY SHIFT NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Netflix Day Shift filmi 12 Ağustos 2022 tarihinde yayınlanacak. Netflix Day Shift filmi 1 saat 53 dakika sürmektedir. Aksiyon dolu bu korku-komedide canını dişine takan Jamie Foxx'a Dave Franco, Meagan Good ve Snoop Dogg eşlik ediyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!