Yandex Metrica

Kurt Vadisi'nden hayranlarını üzecek gelişme: Ocak ayını işaret etmişti: Herkes şaşkına döndü o gelişme karşısında...

Kurt Vadisi'nden hayranlarını üzecek gelişme: Ocak ayını işaret etmişti: Herkes şaşkına döndü o gelişme karşısında...

Bir zamanlar ekranların efsane dizisi Kurtlar Vadisi yeni bölümleri dizinin sıkı takipçileri tarafından merak edilmeye başlandı. Geçtiğimiz Kasım ayında bir programa katılan Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi için heyecanlandıran bir açıklama yapmıştı. Dizi için Ocak ayını işaret etmişti fakat dizide bekleyen gelişmeler yaşandı. İşte detaylar..

Sinema / Dizi

23.01.2024, 20:36

Kurtlar Vadisi bir zaman ekranlarda fırtına etkisi yaratmış seyirciler ekrana kitlemişti. Türk televizyon tarihinin en popüler dizilerinden birisi olan projenin bu yıl tekrar başlaması bekleniyor Necati Şaşmaz bir televizyon programında Kurtlar Vadisinin tekrar başlaması hakkında açıklama yapmıştı. Necati Şaşmaz şu ifadelere yer vermişti.

Bridgerton 4. sezon ne zaman çıkacak? Bridgerton 3. sezon 5. bölüm ne zaman yayınlanacak? Bridgerton 4. sezon ne zaman çıkacak? Bridgerton 3. sezon 5.... Haberi Görüntüle

KURTLAR VADİSİ HAYAL KIRIKLIĞI YARATTI

Şaşmaz, "Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım ocak ayını görürüz başlamak için" sözlerini sarf etmişti. Yapılan bu açıklama izleyicileri heyecanlandırırken gözler Pana Film'den yapılacak açıklamaya çevrilmişti. Pana Film'den bir açıklama gelmemesi üzerine hayal kırıklığı yaşadı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading