SON DAKİKA

Sitede Ara

Kingsman: Gizli Servis filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Kingsman: Gizli Servis filmi ne zaman çekildi?

Kingsman: Gizli Servis filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Kingsman: Gizli Servis filmi ne zaman çekildi?

Kingsman: Gizli Servis filmi ATV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Kingsman: Gizli Servis filminin yönetmenliğini Matthew Vaughn, senaristliğini de Mark Millar ve Dave Gibbons yapmaktadır. Peki Kingsman: Gizli Servis filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Kingsman: Gizli Servis filmi ne zaman çekildi? İşte detaylar...

Sinema / Dizi

02.02.2024, 23:31

Kingsman: Gizli Servis filminde  Taron Egerton, Colin Firth ve Samuel L. Jackson yer almaktadır. Kingsman: Gizli Servis filmi aksiyon, casusluk türündedir. Peki Kingsman: Gizli Servis filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Kingsman: Gizli Servis filmi ne zaman çekildi? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Survivor yeni bölüm (33. bölüm) fragmanı çıktı mı? Survivor yeni... Haberi Görüntüle

KINGSMAN: GİZLİ SERVİS FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Kingsman: Gizli Servis filmi oyuncu kadrosu şu şekildedir;

Michael Caine
Samuel L. Jackson
Colin Firth
Taylor Swift Adele

Gibi yeni sezon ne zaman? Gibi 5. sezon başladı mı,... Haberi Görüntüle

KINGSMAN: GİZLİ SERVİS FİLMİ KONUSU NE?

Gary “Eggsy” Price, çok küçük yaşta babasını bir askeri görevde kaybeder. Bu gizli görev neticesinde ailesine bir madalya ve aileye bir kereye mahsus olmak üzere yardım istemeleri için bir telefon numarası verilir. Aradan 17 yıl geçer, işsiz Eggsy annesinin evinde kalmaktadır. Bir gün trafikte kargaşaya sebep olur ve tutuklanınca karakoldan kurtulmak için madalyayı kullanır. Onu bu olaydan kurtaran ajan Harry Hart ise hayatını Eggsy’nin babasına borçludur. Şimdi Harry, bu sıradan gibi görünen gence, gizli bir bağımsız istihbarat servisi ajanı olmanın yollarını gösterecektir. Eggsy’yi bu yeni hayatında ciddi bir sınav bekler.

Filmin yönetmenliğini Matthew Vaughn, senaryosunu Jane Goldman yapmaktadır. Mark Millar'ın çizgi romanından uyarlanan filmin başrollerini Colin Firth ve Taron Egerton bulunurken, kadroda onlara Samuel L. Jackson, Michael Caine, Mark Strong gibi yıldız isimler eşlik ediyor.

Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı 13 Şubat? Survivor eleme... Haberi Görüntüle

KINGSMAN: GİZLİ SERVİS FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Kingsman: Gizli Servis filmi 13 Mart 2015 tarihinde beyaz perdeye yansıdı. 2 saat 9 dakika uzunlukta olan Kingsman: Gizli Servis filmi aksiyon, casusluk türündedir.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading