Yandex Metrica

Joker 2 ne zaman çıkacak? Joker 2 vizyon tarihi belli oldu

Joker 2 ne zaman çıkacak? Joker 2 vizyon tarihi belli oldu

2019 yılında gişe rekoru kıran Joker filminin devam filmi olan Joker 2 merakla bekleniyordu. Filmin gösterim tarihi nihayet belli oldu. Peki Joker 2 ne zaman gösterime girecek?

Sinema / Dizi

04.04.2024, 02:25

Todd Phillips'in yönettiği, başrolünde Joaquin Phoenix'in yer aldığı Joker filmi 2019 yılında sinemada izleyici ile buluşmuştu. R-rated (+18) olan film, dünya çapında 1 milyar dolardan fazla gelir elde ederek bu alanda büyük bir başarıya imza atmıştı. Filmin yoğun ilgi görmesinin ardından devam filmi için çalışmalar başlamıştı.

Warner Bros., resmi adı Joker: Folie A Deux olan yeni Joker devam filminin gösterim tarihini duyurdu. Oscar ödüllü oyuncu Joaquin Phoenix, Todd Phillips'in kamera arkasına geçeceği ve Scott Silver ile birlikte kaleme alacağı filme geri dönmeye hazırlanıyor.

Bridgerton 4. sezon ne zaman çıkacak? Bridgerton 3. sezon 5. bölüm ne zaman yayınlanacak? Bridgerton 4. sezon ne zaman çıkacak? Bridgerton 3. sezon 5.... Haberi Görüntüle

JOKER 2 NE ZAMAN YAYINLANACAK?

The Wrap'in haberine göre filmin çoğu Gotham City'deki Arkham Asylum'da geçiyor. Filmin çekimlerinin Aralık ayında başlayacağı belirtiliyor. 

Joker 2, ilk filmin yayınlanmasından tam 5 yıl sonra, 4 Ekim 2024 tarihinde sinemalarda yerini alacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading