Yandex Metrica

'House of the Dragon' prodüksiyonu Covid-19 nedeniyle durduruldu

'House of the Dragon' prodüksiyonu Covid-19 nedeniyle durduruldu

HBO'nun Game of Thrones prequeli House of the Dragon'ın prodüksiyonu Covid-19 nedeniyle durduruldu.

Sinema / Dizi

23.01.2024, 17:41

HBO, Game of Thrones'un öncesini anlatan "House of the Dragon" çekimlerini sette Covid-19 pozitif bir vaka çıkması nedeniyle durdurduğunu doğruladı.

Oyuncu kadrosu ve ekibin olduğu sette pozitif bir Covid vakası çıkması nedeniyle çekimler 2 gün boyunca duraklatıldı. Çekimler iki günlük bir aranın ardından yeniden başlayacak.

House of the Dragon, İngiltere'de pandemi nedeniyle durdurulmak zorunda kalan son yüksek profilli yapım. Geçtiğimiz günlerde Netflix'in sevilen dizisi Bridgerton'ın ikinci sezon çekimleri de pozitif bir koronavirüs vakası nedeniyle durdurulmuştu.

HOUSE OF THE DRAGON KONUSU 

George R. R. Martin'in Fire & Blood romanından uyarlanan dizi, Game of Thrones olaylarından 300 yıl öncesini konu alacak ve Targaryen ailesinin hikayesine odaklanacak.

Olivia Cooke, "Yedi Krallıktaki en güzel kadın" olarak tanınan ve Otto Hightower'ın kızı olan Alicent Hightower'ı canlandıracak. Emma D'Arcy, Prenses Rhaenyra Targaryen'e hayat verirken, Matt Smith ise Prens Daemon Targaryen'i oynayacak.Steve Toussaint, Deniz Yılanı olarak bilinen Lord Corlys Velaryon rolüyle izleyici karşısına çıkacak. 

HOUSE OF THE DRAGON OYUNCULARI

Dizinin başrollerinde Olivia Cooke, Matt Smith, Emma D'Arcy, Paddy Considine ve Fabien Frankel yer alıyor. Rhys Ifans, Steve Toussaint, Eve Best ve Sonoya Mizuno da dizide rol alan isimler arasında.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading