SON DAKİKA

Sitede Ara

Hep Yek 2 filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Hep Yek 2 filmi ne zaman çekildi?

Hep Yek 2 filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Hep Yek 2 filmi ne zaman çekildi?

Hep Yek 2 filmi Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Hep Yek 2 filminin yönetmenliğini  Orçun Benli, senaristliğini de Orçun Benli ve Bilal Kalyoncu yapmaktadır. Peki Hep Yek 2 filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Hep Yek 2 filmi ne zaman çekildi? İşte detaylar...

Sinema / Dizi

23.01.2024, 19:35

Hep Yek 2 filmi oyuncuları arasında Gökhan Yıkılkan, İnan Ulaş Torun ve Gürkan Uygun yer almaktadır. Hep Yek 2 filmi, komedi türündedir. Peki Hep Yek 2 filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Hep Yek 2 filmi ne zaman çekildi? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Bizim Hoca: Bezdum Da filmi konusu ne, oyuncuları kim? Bizim... Haberi Görüntüle

HEP YEK 2 FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Hep Yek 2 filmi oyuncu kadrosu şu şekildedir;

Gökhan Yıkılkan    
İnan Ulaş Torun    
Gürkan Uygun    
Ali Çatalbaş    
Tuna Orhan    
Coşkun Göğen    
Erdağ Yenel    
Mehmet Ali Kaptanlar    
Nihan Balyalı    
Cenk Ertan    
Deniz Uğur    
Sefa Zengin    
Ali Düşenkalkar    
Zafer Atlı    
Ali Keçeli    
Umut Avcı

Survivor Sahra yarışmadan çekildi mi? Survivor Sahra diskalifiye mi oldu,... Haberi Görüntüle

HEP YEK 2 FİLMİ KONUSU NE?

Gürkan ile Altan, Cevat Bakır'ın eline düşmüştür. Zira ilk filmde kendisini kazıklayan Şahin'i öldüren Cevat Bakır, Altan ile Gürkan'ı tek bir şartla affedeceğini söyler, şartı da Şahin'in cesedini bir an önce ortadan kaldırmalarıdır. Ama bu işi fark edilmeden ve tereyağından kıl çeker gibi yapmaları gerekmektedir. İki kafadar bu zorlu görevi ellerine yüzlerine bulaştıracak, yine peş peşe belalara sokacak ve  peşlerine ülkenin en psikopat ve tehlikeli adamlarını takmayı başaracaklardır.

Hep Yek filminin devamı olan Hep Yek 2'nin senaristliğini Orçun Benli, Bilal Kalyoncu ve Şükrü Üçpınar yapmaktadır. Yönetmen koltuğunda Orçun Benli bulunurken oyuncu kadrosunda Gökhan Yıkılkan, Ulaş Torun, Gürkan Uygun, Tuna Orhan, Deniz Uğur, Ali Çatalbaş, Cenk Ertan gibi isimleri yer almaktadır.

Mekanik Filmi konusu ne, nerede çekildi? Mekanik Filmi ne zaman... Haberi Görüntüle

HEP YEK 2 FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Hep Yek 2 filmi 13 Ocak 2017 tarihinde beyaz perdeye yansıdı. 1 saat 36 dakika uzunlukta olan Hep Yek 2 filmi komedi türündedir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading