Yandex Metrica

Gönül Dağı 67. bölümden yeni fragman! Dilek'in yerine gelen isim belli oldu, kasabaya geliyor!

Gönül Dağı 67. bölümden yeni fragman! Dilek'in yerine gelen isim belli oldu, kasabaya geliyor!

TRT'nin sevilen dizisi Gönül Dağı, geçtiğimiz hafta 3. sezonuyla geri döndü. Yeni sezonun ilk bölümü yine büyük ilgi gördü. Gönül Dağı 67. bölümden de 2. fragman geldi.

Sinema / Dizi

23.01.2024, 19:46

Başrollerinde Berk Atan, Cihat Süvarioğlu, Hazal Çağlar, Semih Ertürk ve Nazlı Pınar Kaya'nın bir araya geldiği Gönül Dağı dizisi büyük ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Mayıs ayında sezon finali yaparak ekrana ara veren dizi, 3. sezonuyla 3 Eylül tarihinde yeniden izleyici ile buluştu. Yayınlandığı ilk günden gönüllere taht kuran dizi, üçüncü sezonun ilk bölümüyle yine gündem olmayı başardı.

Gönül Dağı bu hafta 67. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizinin 67. bölümünden 2. fragman yayınlandı. 

Fragmanda Dilek'in ölümüyle sarsılan Doktor Kenan, Ciritçi Abdullah ile yolculuğa çıkıyor. Asuman ise Ramazan ile olan evlerine geri dönüyor. Taner ise boşaltılmasına karar verilen kasaba için çabalıyor.

Bridgerton 4. sezon ne zaman çıkacak? Bridgerton 3. sezon 5. bölüm ne zaman yayınlanacak? Bridgerton 4. sezon ne zaman çıkacak? Bridgerton 3. sezon 5.... Haberi Görüntüle

AYLİN HANIM DİLEK'İN YERİNE Mİ GELİYOR?

Taner, Gönül Dağı'nın altında termal su olduğunu belirtirken, Belediye Başkanı Münir Bey "Aylin Hanım'ın bu projeye ikna olması gerekiyor." diye yanıt veriyor. 

Kasabaya gelen Aylin'in ise Dilek'in yerine gelen isim olduğu düşünülüyor.

Gönül Dağı 67. bölüm, 10 Eylül'de izleyici karşısına çıkacak. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading