Yandex Metrica

Gaddar dizisi bitiyor mu? Gaddar final mi yapacak, ne zaman?

Gaddar dizisi bitiyor mu? Gaddar final mi yapacak, ne zaman?

Gaddar dizisi, 19 Ocak Cuma akşamı Ay Yapım tarafından seyirciyle buluşturuldu. İlk iki bölümde elde ettiği yüksek reytinglerle izleyicileri heyecanlandırdı. Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Hakan Salınmış, Aytaç Uşun ve Uğur Yıldıran'ın başrollerini paylaştığı dizi, büyük bir merakla bekleniyordu ve izleyicilerin beklentilerini karşılamayı başardı. Gaddar, sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor, gelecek bölümlerde de büyük bir ilgiyle izlenmeye devam edeceğe benziyor. Peki, Gaddar dizisi bitiyor mu? Gaddar final mi yapacak, ne zaman?

Sinema / Dizi

23.03.2024, 12:43

"Gaddar" dizisinin final yapacak mı, yoksa bitiyor mu soruları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki, Gaddar dizisi bitiyor mu? Gaddar final mi yapacak, ne zaman?

Harry Potter filmini yönetmen Nuri Bilge Ceylan çekseydi ne olurdu? O fotoğraflara kahkaha attıran yorumlar Harry Potter filmini yönetmen Nuri Bilge Ceylan çekseydi ne olurdu?... Haberi Görüntüle

GADDAR DİZİSİ BİTİYOR MU?

Çağatay Ulusoy'u uzun bir aradan sonra televizyon ekranlarına döndüren Gaddar dizisi, geçtiğimiz haftalarda yayımlanan ilk tanıtımıyla büyük ilgi gördü. Dizi, Dağhan'ın hayatının beklenmedik bir dönüşümüne odaklanarak, gaddar bir karaktere dönüşüm hikayesini seyirciyle buluşturuyor. Dağhan'ın yaşamının aniden alt üst olması ve içsel bir değişimle nasıl bir gaddara dönüştüğünü anlatan dizi, seyircilere sürükleyici bir hikaye sunmayı hedefliyor. Gaddar, Çağatay Ulusoy'un başarılı performansıyla dikkat çekiyor ve izleyicileri merak içinde bırakıyor.

Harry Potter filmini yönetmen Nuri Bilge Ceylan çekseydi ne olurdu? O fotoğraflara kahkaha attıran yorumlar Harry Potter filmini yönetmen Nuri Bilge Ceylan çekseydi ne olurdu?... Haberi Görüntüle

GADDAR DİZİSİ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Dağhan, ailesi için büyük bir risk taşıyan Enver'i öldürmeye gitmeye karar verdiğinde, beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Kardeşi Yağmur'un Enver'le birlikte olduğunu ve hamile olduğunu öğrenir. Bu durum, Dağhan'ın planlarını alt üst eder ve Enver ile aralarındaki gerginlik nedeniyle Yağmur fenalık geçirir. İki düşman, birbirlerine düşman olmaktan çıkıp, acil bir durumda birlikte hareket etmek zorunda kalır, Yağmur'u hastaneye yetiştirmeye çalışırlar.

Yaşadığı bu olayların ardından Dağhan'ın psikolojisi iyice bozulur. Üstelik, ailesinin ondan sakladığı sırlar vardır ve kimseye güvenemez hale gelir. Aydan, Dağhan'a bir teklifte bulunarak aralarındaki ilişkinin düzeleceğini umar.

Enver'in sakladığı sırrını öğrenen Ekber, babasının tepkisiyle yüzleşir. Oğlunun Yağmur'la evlenmesine karşı çıkar ve Enver'in kızıyla evlenmesini isteme kararı alır. Baba-oğul arasındaki restleşme giderek büyür, Ekber'in arkadaşına verdiği söz ve Enver'in isteği arasında bir çatışma başlar.

Diğer yandan Şengül, evine dönmüş olsa da, ev sahibi kirayı alamadığı için onları evden çıkarmak ister. Dağhan, ailesine yardım edebilecek tek kişi olarak ortaya çıkar. Ancak Dağhan'ın Şengül'le zaman geçirmesi, Aydan'ın hoşuna gitmez ve aralarında yeni bir gerginlik başlar.

Habere Tepki Ver

0

0

0

1

0

0

0

1

İbrahim TURNA

TRHaber.com - Sinema / Dizi


Loading