Yandex Metrica

Sitede Ara

Evlilik Hakkında Her Şey 3. bölüm tek parça izle

Evlilik Hakkında Her Şey 3. bölüm tek parça izle

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey dün akşam 3. bölümüyle izleyici ile buluştu. Yeni bölümde neler yaşandı? Evlilik Hakkında Her Şey 3. bölüm izle

Sinema / Dizi

17.03.2024, 03:54

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 3. bölümü 5 Ekim'de izleyici ile buluştu. Fox TV'nin yeni dizisinin son bölümünde yaşanan olaylar merak ediliyor. Diziseverler Evlilik Hakkında Her Şey 3. bölüm tek parça izle bilgileri araştırılıyor. Peki dizinin son bölümünde neler yaşandı? Detaylar haberimizde...

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azra, Sanem ve Güneş'in duyguları babalarıyla yüzleşmeleriyle birlikte alt üst olur. Çolpan ise hayatlarında kalmaya kararlı olan Faruk'u bir tehlike olarak görmektedir. Ancak Çolpan'ın çabalarına rağmen geçmiş peşlerini bırakmaz. Azra'nın tesadüfen karşılaştığı anne, hayatına umutla birlikte keder de getirecektir.

Azra ve Songül, ilk duruşmaya bir gün kala Alpay'ın kendilerinden sakladığı bilgilerin peşine düşer Sergen, gerçek yüzünü gören Yıldırım'a kendini ispatlamak için yeni stratejiler peşine düşer. Yıldırım yıllar sonra Çolpan Cevher ile bir araya gelecektir. Alpay'a öfkesiyle intikam yolunda olan Songül'ü inanmakta zorlanacağı gerçekler beklemektedir. Eylül ise Sanem'in Ural ve kızıyla olan yakınlığından rahatsız olur ve Sanem'in kuyusunu kazmak için plan yapmaya başlar.

Azra ve Sanem'in hayatını değiştirecek gerçekler ise tesadüfen ortaya çıkar...

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY OYUNCULARI

Evlilik Hakkında Her Şey'in oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Ece, Yiğit Kirazcı, Sarp Akkaya, Cevdet Arıcılar, Bertan Asllani, Rüzgar Doruk Özmil, Esma Yılmaz, Sumru Yavrucuk, Erdal Küçükkömürcü, Emine Ada Sezer ve Mila Kasarcı gibi isimler yer alıyor.

>Evlilik Hakkında her Şey 3. bölüm tek parça izle

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading