Yandex Metrica

Emanet'in yıldızı Sıla Türkoğlu ekranda fırtınalar estirecek! Kızılcık Şerbeti'nin yayın tarihi belli oldu

Emanet'in yıldızı Sıla Türkoğlu ekranda fırtınalar estirecek! Kızılcık Şerbeti'nin yayın tarihi belli oldu

Show TV'nin Kızılcık Şerbeti dizisi merakla bekleniyor. Geçtiğimiz gün yayınlanan afişle çok konuşulan dizi, konusu ve oyuncularıyla dikkat çekiyor. Kızılcık Şerbeti'nin yayın tarihi belli oldu.

Sinema / Dizi

23.01.2024, 19:54

Emanet dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran Sıla Türkoğlu, Kızılcık Şerbeti dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanıyor. Gold Film imzalı diziyi Ketche yönetirken, senaryosunu Melis Civelek kaleme alıyor. 

Dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Settar Tanrıöğen, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Sibel Taşçıoğlu ve Müjde Uzman, Feyza Civelek, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Oral Özer, Özlem Çakar, Serkan Tınmaz, Rahimcan Kapkap, Tuana Gizem Uzunlar gibi isimler yer alıyor. 

Bridgerton 4. sezon ne zaman çıkacak? Bridgerton 3. sezon 5. bölüm ne zaman yayınlanacak? Bridgerton 4. sezon ne zaman çıkacak? Bridgerton 3. sezon 5.... Haberi Görüntüle

KIZILCIK ŞERBETİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Kızılcık Şerbeti, farklı kültürlere sahip iki ailenin çocukları olan Doğa ve Fatih'in yıldırım nikahıyla evlenmesi sonrası gelişen çarpıcı olayları anlatacak. Geçtiğimiz günlerde sete çıkan dizinin yayın tarihi belli oldu.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Show TV diziyi 28 Ekim Cuma günü ekrana getirecek.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading