Yandex Metrica

Sitede Ara

Elijah Wood'lu 'No Man of God' filminden fragman

Elijah Wood'lu 'No Man of God' filminden fragman

Amber Sealey tarafından yönetilen, Elijah Wood ve Luke Kirby'nin başrolleri üstlendiği No Man of God filminden fragman paylaşıldı.

Sinema / Dizi

30.04.2024, 22:42

FBI analisti Bill Hagmaier ve Ted Bundy arasındaki röportajların gerçek transkriptlerine dayanan "No Man of God" filminden resmi fragman yayınlandı. Amber Sealey, sık sık beyaz perdeye uyarlanan seri katil hikayesini yeniden canlandırıyor.

Mo Man of God, katilin suçlarına ve yakalanmasına odaklanmak yerine FBI ajanı ve Ted Bundy arasındaki garip ilişkiye odaklanıyor. 

Film ilk olarak bu yılın başlarında Tribeca Film Festivali'nde gösterildi. Şimdi ise 27 Ağustos'ta sinemalarda ve platformlarda izleyici ile buluşacak.

NO MAN OF GOD KONUSU

1980'de Ted Bundy, elektrik verilerek ölüme mahkûm edildi. Takip eden yıllarda, suçlarının ayrıntılarını açıklamayı kabul etti, ama sadece bir adama. FBI analisti Bill Hagmaier, seri katilin psikolojisini anlama ve kurbanın ailelerine davayı sonuçlandırma umuduyla hapsedilen Ted Buny ile bir araya geldi. Hagmaier, Bundy'nin karanlık ve çarpık zihnini araştırırken, ikisinin de beklemediği garip ve karmaşık bir ilişki gelişir.

NO MAN OF GOD OYUNCULARI

Oyuncu kadrosunda Wood ve Luke Kirby'nin yanı sıra yardımcı rollerde Aleksa Palladino ve Robert Patrick yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Amber Sealey üstleniyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading