banner2

Camdaki Kız bu akşam var mı? Camdaki Kız yeni bölümde neler olacak?

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı eserinden uyarlanan Camdaki Kız, Perşembe akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Dizinin hayranları yeni bölümü heyecanla beklerken, Camdaki Kız bu akşam var mı? Yeni bölümde neler olacak? soruları araştırılıyor. Peki Camdaki Kız bu akşam var mı? Camdaki Kız 35. bölümde neler olacak?

Sinema / Dizi 17.03.2022, 11:39 17.03.2022, 12:16
Abone ol
Camdaki Kız bu akşam var mı? Camdaki Kız yeni bölümde neler olacak?

Camdaki Kız dizisi her hafta perşembe akşamları izleyicileri ekrana kilitliyor. Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Nur Sürer gibi isimlerin yer aldığı dizinin her bölümü sosyal medyada çok konuşuluyor. İzleyiciler Camdaki Kız bu akşam var mı, bugün var mı? Camdaki Kız yeni bölümde neler olacak? sorularının yanıtını merak ediliyor. Peki Camdaki Kız bu akşam var mı? Camdaki Kız 35. bölümde neler olacak?

CAMDAKİ KIZ BU AKŞAM VAR MI?

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Camdaki Kız geçtiğimiz hafta 34. bölümüyle ekrana gelmişti. Dizinin yeni bölümü 17 Mart perşembe akşamı Kanal D'de yayınlanacak.

CAMDAKİ KIZ 35. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Nalan ve Hayri'nin yakınlaştığını hisseden Feride, konuyla ilgili önlem almaya karar verir. Cana ise kendisini saunaya kapatarak ölüme terk eden Feride'den intikam almaya yemin eder. Pervin'in gönderdiği mektup ve hediyenin ardından Rafet onunla görüşmek ister. Kızının acı çektiğini gören Adil, ona tüm gerçekleri anlatma kararı alır. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!