Yandex Metrica

Camdaki Kız 71. bölüm İzle ! Kanal D Camdaki Kız son bölüm izle! Camdaki Kız 71. bölüm full İzle!

Camdaki Kız 71. bölüm İzle ! Kanal D Camdaki Kız son bölüm izle! Camdaki Kız 71. bölüm full İzle!

Kanal D'nin yeni dizisi Camdaki Kız'ın 71. bölümü 23 Mart 2023 Perşembe günü seyircisinin karşısına çıktı. İşte Camdaki Kız dizisinin yeni bölümünü tek parça izleyebileceğiniz linki ve son bölümde neler olduğu haberimizde yer alıyor.

Sinema / Dizi

23.01.2024, 20:37

Camdaki Kız dizisinin yeni bölümü olan 71. bölümü Kanal D'de 23 Mart Perşembe günü ekranlara geldi.  Dizinin merakla beklenen bölümü çok konuşuldu. İşte Camdaki Kız dizisinin 71. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link haberimizde.

CAMDAKİ KIZ 70. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 

Sedat’ı toparlama görevini üstlenen Cavit, onu terapiye gitmesi için ikna etmeye çalışır ancak Sedat’ın gerçeklerle yüzleşmeye niyeti yoktur. Sedat’ın gazabından nasibini alan Billur, yaşadıklarını Muzo’ya anlatınca Muzo duruma el atar ve Nalan konusunda da Billur’la iş birliği yapmaya devam eder.

Adil’den kalan eve bakmaya giden Nalan; umduğunu bulamazken hayatında en yolunda giden şey Hayri ile ilişkisidir. Hayri de Nalan’la çok mutludur ve Türkan’a da Nalan’dan bahsetmeye niyeti yoktur. Türkan ise gördüklerini anlamlandırmak için bir hamle yapar. Muzo Hayri’yi evine kadar takip eder.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN KÜNYESİ

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız’da; Biricik'in yanı sıra; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek’in oyuncu kadrosunda yer alıyor. Dizinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturuyor.

>CAMDAKİ KIZ YENİ BÖLÜM İZLE...

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading