Yandex Metrica

Bizim Hoca: Bezdum Da filmi konusu ne, oyuncuları kim? Bizim Hoca: Bezdum Da nereden izlenir?

Bizim Hoca: Bezdum Da filmi konusu ne, oyuncuları kim? Bizim Hoca: Bezdum Da nereden izlenir?

İzleyicilerin büyük ilgisini çeken Bizim Hoca: Bezdum Da filmi, televizyon ekranlarında da beğeni topluyor. Filmin konusu, özeti ve oyuncuları gibi detaylar, merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki, Bizim Hoca: Bezdum Da filmi konusu ne, oyuncuları kim? Bizim Hoca: Bezdum Da nereden izlenir?

Sinema / Dizi

03.03.2024, 18:57

İzleyenlerin büyük beğenisini kazanan Bizim Hoca: Bezdum Da filmini seyretmemiş olupta seyretmek isteyenlerin merak ettikleri sorular arama motorlarında araştırılıyor. Peki, Bizim Hoca: Bezdum Da filmi konusu ne, oyuncuları kim? Bizim Hoca: Bezdum Da nereden izlenir?

Harry Potter filmini yönetmen Nuri Bilge Ceylan çekseydi ne olurdu? O fotoğraflara kahkaha attıran yorumlar Harry Potter filmini yönetmen Nuri Bilge Ceylan çekseydi ne olurdu?... Haberi Görüntüle

BİZİM HOCA: BEZDUM DA FİLMİ KONUSU NE, OYUNCULARI KİM?

Bizim Hoca: Bezdum Da, yetimhaneden beri bir arada olan üç kafadarın hikayesini konu alıyor. Feridun, Tamer ve Cahit, yıllardır birlikte küçük çaplı dalavereler çevirmişlerdir ve artık temiz bir hayat istemektedirler. Aradıkları fırsat, hiç beklemedikleri yerden gelir. Aylar önce aldıkları bir piyango biletine 50 milyon TL'lik ikramiye vurmuştur! Feridun, Cahit ve Tamer daha bu piyangonun sevincini yaşayamadan evleri polis tarafından basılır. Feridun, polislerden kaçarken bileti bir inşaata saklar ama üçü de kıskıvrak yakalanır ve hapse atılır. Aradan dört ay geçer. Feridun, Tamer ve Cahit, fırsatını bulup hapishaneden firar eder. Tam da bu noktada olaylar, içinden çıkamayacakları kadar karışır. Feridun, kaçarken bir imam kıyafeti bulup giyer ve kendisini bir Karadeniz köyünde bulur. Burası, bileti sakladığı köydür ve hiçbir şey umdukları gibi gitmeyecektir. Feridun'un bileti sakladığı inşaat, aradan geçen sürede köy camisi olmuştur. Üstelik ahali, imam kıyafetleriyle gelen Feridun'u köyün yeni hocası sanmıştır. Feridun, bileti alana kadar imam rolü yapmaya mecbur kalır ve köy halkının birbirinden eğlenceli hikayelerine dahil olur. Yıllardır birbiriyle didişen iki komşu esnaf Cemile ve Hasan; Cemile'nin işsiz güçsüz kardeşi Bahattin ve Hasan'ın kardeşi Nebahat arasındaki gizli aşk, köyün sahtekar muhtarı Hüseyin, köylünün tarlalarını gizlice ele geçirmeye çalışan müteahhit Necmi, muhtar Hüseyin'in güzeller güzeli kızı Feyza ve bu karakterlerin tam ortasına düşen üç kafadar...Feridun, Tamer ve Cahit, imam rolünü sürdürüp camide saklı bileti bulmaya çalışırken köy halkını da birbirine katacak ve çözmek için kendilerine has yöntemlere başvuracaklardır.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İbrahim TURNA

TRHaber.com - Sinema / Dizi


Loading