Yandex Metrica

Alparslan: Büyük Selçuklu 58.Bölüm Full HD izle! TRT 1 Alparslan Büyük Selçuklu Son Bölüm tek parça izle! 

Alparslan: Büyük Selçuklu 58.Bölüm Full HD izle! TRT 1 Alparslan Büyük Selçuklu Son Bölüm tek parça izle! 

TRT 1 ekranlarında yayınlanan hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile kendine hayran bırakan Alparslan Büyük Selçuklu'nun 53. bölümü yayınlandı. Diziyi kaçıranlar son bölümü izlemek için internette araştırmalar yapıyor. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 58. bölümünü Full HD izlemek isteyenler arama motorlarına yöneldi. Dizinin son bölümü reyting rekorları kırdı ve Alparslan Büyük Selçuklu 58. Bölümünün, son bölümü full HD izleme linki...

Sinema / Dizi

29.01.2024, 10:26

Alparslan Büyük Selçuklu 58. bölümü TRT 1 ekranlarında izleyiciler ile buluştu. Diziyi kaçıran ve Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin son, yeni bölümünü izlemek isteyenler dizinin 58.bölüm, son bölüm full HD izle diye internette sorguluyor.

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 58. BÖLÜM FULL HD İZLE

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin son bölümünü (58. Bölüm) kaçıranlar ve izlemek isteyen diziseverler için aşağıda bir link bıraktık. Aşağıda yer alan ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 58. BÖLÜM SON BÖLÜM İZLE! kısmına tıklaması yeterli.

>ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 58. BÖLÜM SON BÖLÜM İZLE!

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Alparslan, Ani'nin fethinden önce civardaki kale, şehir ve toprakları birer birer fethediyor, Ani'yi çember içine alıyordu. Bizans vassallarından aldığı kalelerin anahtarlarını Bagrat'a göstererek bir güç gösterisi yapmıştı. Ayrıca vassalların Leon'un tertibiyle öldürüldüğünü Bagrat'a belgeleriyle gösterdi. Bizans cephesinde bir gedik açan Alparslan, bu kavganın büyümesiyle Ani fethi yürüyüşünü hızlandıracak. Yalnızca pusatla değil, ilimle de Selçuklu'yu büyütmeye çalışan Alparslan, Seferiye'nin aracılığıyla da eğitim faaliyetlerinde önemli bir mesafe kat edecek. Alparslan'ın bütün oyununu çözmesiyle Bağrat'ın öfkesiyle karşı karşıya kalacak olan Leon ne yapacak? Bagrat'ı ikna edebilecek mi, yoksa bu meseleyi başka bir şekilde mi halledecek? Leon'un, Alparslan'ın Ani'ye yürüyüşünü durduracak yeni planı ne olacak? Kavurd yaralı bir halde yatağında yatarken Mansur yanına gelip Alparslan'ın Fazluye'ye mülkünü verdiğini söyledi. Kavurd bu karara razı mı gelecek, yoksa isyan bayrağını çekecek mi? Alparslan tam da Ani'ye yürürken isyan ile karşı karşıya kalırsa ne yapacak?

ALPARLSAN BÜYÜK SELÇUKLU DİZİSİ OYUNCULARI

Barış Arduç
ALPARSLAN

Kayra Zabcı
SEFERİYE HATUN

Öykü Gürman
ÖKE HATUN

Serhat Tutumluer
GRİGOR

Mehmet Özgür
NİZAMÜLMÜLK

Uygar Özçelik
YINAL BEY

Erdinç Gülener
ÇAĞRI BEY

Umut Karadağ
ARSLAN YUSUF

Bora Cengiz
ALEXANDER

Korel Cezayirli
SÜLEYMAN BEY

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading