Yandex Metrica

A101'den 81 ilde dev indirim: 1 Haziran’da başlıyor! elektrikli tekerlekli motosiklet yok fiyatına satışta…

A101'den 81 ilde dev indirim: 1 Haziran’da başlıyor! elektrikli tekerlekli motosiklet yok fiyatına satışta…

A101 1 Haziran aktüel kataloğunu yayımladı. A101 her hafta olduğu gibi bu haftada farlı bir ürünle müşterilerinin karşısına çıkıyor. %100 elektrikli 3 tekerlekli motosikleti müşterilerine sunan A101 market inanılmaz ürünü o fiyata satışa sunarak vatandaşları hayrete düşürdü. Vatandaşlar motosikletin özelliklerini araştırmaya başladı. İşte detaylar…

Sinema / Dizi

23.01.2024, 20:58

Her hafta A101 market bu hafta inanılmaz bir kampanya ile vatandaşların karşısında çıkıyor. Tekerlekli Elektrikli Moped’i vatandaşlara sunan A101vatandaşın dikkatini çekmeye devam ediyor. Uygun fiyat ve kaliteli ürün sunan A101 marketler müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. İşte 1 Haziran A101 kataloğu…

VM4+ Üç Tekerlekli Elektrikli Moped - 23.490 TL

İŞTE ELEKTRİKLİ MOPED ÖZELLİKLERİ

VM4+, şehir içi ulaşımda pratik ve ekonomik bir çözüm sunan elektrikli bir mopeddir. Üç tekerlekli yapısı, istikrarlı sürüş ve daha güvenli bir deneyim sağlar. Bu özellikleri sayesinde, hem gençler hem de yetişkinler için ideal bir seçenek olarak ön plana çıkıyor.

Elektrikli motoruyla çevreye hiçbir zararlı emisyon salınımı yapmadan çalışan VM4+, çevre dostu bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir. Şarj edilebilir bataryası sayesinde uzun mesafeleri kolaylıkla kat edebilir ve elektrik enerjisiyle düşük maliyetli bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz.

VM4+ Üç Tekerlekli Elektrikli Moped, şehir içi ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmıştır. Özellikle dar sokaklarda, yoğun trafikte ve otopark sorunu olan bölgelerde pratik bir çözüm sunar. Maksimum hızı ve kullanım kolaylığıyla, günlük işlerinizi hızlı ve verimli bir şekilde halledebilirsiniz.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading