banner2

AK Parti'den muhalefete sel tepkisi: Ayakları ıslanır diye mi afet bölgesinde yoklardı?

AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe, Esenyurt’taki selin ardından yapılan eleştirilerle ilgili sosyal medyadan paylaşımda bulundu. "Selle boğuşan İstanbulluların dertleri ile dertlenmemenizi milletimizin takdirine bırakıyorum" diyen Kabaktepe, muhalefete de şu soruyu yöneltti: İstanbul selle boğuşurken, İBB Başkanı, CHP parti yetkilileri ayakları ıslanır diye mi afet bölgesinde yoklardı?

Politika 11.07.2022, 21:44 11.07.2022, 21:51
Abone ol
AK Parti'den muhalefete sel tepkisi: Ayakları ıslanır diye mi afet bölgesinde yoklardı?

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, İstanbul'da önceki gün yaşanan şiddetli yağıın ardından sel baskınları ile boğuşan Esenyurt'ta vatandaşın yardımına koşmalarına yönelik eleştirilere sosyal medyadan yanıt verdi.

"ATILIMA DEVAM EDECEĞİZ?"

Kabaktepe paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Algılarınıza, yalanlarınıza karşı mücadele edecek ve milletimiz için atılıma devam edeceğiz. Asıl sorulması gerek soru: 'Siz neden burada değildiniz?' Halkımıza üsten bakmak sizin geleneğinizdir. Bu sebeple; selle boğuşan İstanbulluların dertleri ile dertlenmemenizi milletimizin takdirine bırakıyorum. İstanbul selle boğuşurken, İBB Başkanı, CHP parti yetkilileri ayakları ıslanır diye mi afet bölgesinde yoklardı?

"AZİZ MİLLET OYUNLARINIZI İYİ BİLİR"

Tatilden, şezlongdan, balıkçıdan iş yapmaya vakit bulamayanların, devletimize seri katil diyenlerin bunu anlamasını beklemiyoruz zaten. CHP olarak karakterinizi oyunlarla saklamaya çalışsanız da bu aziz millet sizi iyi tanır. Zulümlerinizi de, oyunlarınızı da iyi bilir. Sahte sorular ve algı operasyonları ile ne gerçekliği örtebilir, ne de ayıbınızı kapatabilirsiniz. Bizler selde, karda, depremde milletimizle birlikte mücadele ederiz ve milletimize seri hizmet eden devletimizin yanında oluruz."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!