Yandex Metrica

CHP’nin anketçisi açıkladı: Ekrem İmamoğlu geriledi Murat Kurum farkı açacak

CHP’nin anketçisi Murat Gezici, katıldığı bir televizyon programında İstanbul anketini açıkladı. Cumhur İttifakı'nın İBB adayı Murat Kurum'un kademe kademe yükseldiğini belirten Gezici, ''Murat Kurum aşama aşama yükseldi. İmamoğlu % 47’lerden 43’e kadar geriledi. Kurum farkı 1,8’e kadar açacak.'' dedi.

Multimedya

28.03.2024, 04:44

Seçimlere kısa bir süre kalırken CHP’nin anketçisi Murat Gezici, TV100'de katıldığı programda oran verdi ve Murat Kurum'un yarışı önde götürdüğünü ifade etti.

 

''MURAT KURUM AŞAMA AŞAMA YÜKSELDİ''

Ekrem İmamoğlu'nun ilk zamanlarda önde olduğunu belirten CHP'nin anketçisi Murat Gezici, ''Ekrem Bey öndeydi fakat arkadan Murat Kurum aşama aşama yükselerek geldi. Bu son 3 araştırmada ise Ekrem İmamoğlu yüzde 47'lerden yüzde 43.5'e gerilediğini görüyoruz.'' dedi.

 

''MURAT KURUM ARADAKİ FARKI AÇACAK''

Cumhur İttifakı'nın İBB adayı Murat Kurum'un aradaki farkı son zamanlara doğru açacağına dikkat çeken Murat Gezici, ''Murat Kurum da üç farklı araştırmada yükselerek geldiğini görüyoruz. 44.1 çıkıyor ama ben iddialıyım aradaki fark 1.8'e kadar açılacak'' ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Berkay Yüce

TRHaber.com - Multimedya


Loading