banner2

25 Ocak Şans Topu çekilişi saat kaçta? Açıklandı mı? Ne zaman Açıklanacak?

Şans Topu çekilişi saat kaçta? Açıklandı mı? Ne zaman Açıklanacak? 25 Ocak Şans topu açıklanıp açıklanmadığı meral ediliyor talihliler merakla Şans topu sonuçları araştırmaya başladı. Şans topu yayınları canlı yayın ile gerçekleşiyor. Sonuçlar ne zaman saat kaçta açıklanacak? Detaylar haberimizde...

Hayat 25.01.2023, 18:46 26.01.2023, 01:25
Abone ol
25 Ocak Şans Topu çekilişi saat kaçta? Açıklandı mı? Ne zaman Açıklanacak?

25 Ocak Çarşamba Şans Topu sonuçları açıklandı mı, sorusunun cevabı merak edilen konular arasında yerini aldı. Milli Piyango Online 25 Ocak 2023 tarihli Şans Topu sonuçlarının açıklanması talihliler tarafından merakla ediliyor. Birçok kişi Şans Topu çekiliş sonuç sorgulama ekranı araştırırken, yapılan çekilişte kazanan numaralar ve ne kadar ikramiye kazanıldığı da merak ediliyor.25 Ocak 2023 Çarşamba Şans Topu çekilişi saat kaçta? Açıklandı mı? Ne zaman Açıklanacak?

5 Ocak 2023 ÇARŞAMBA ŞANS TOPU SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

25 Ocak Şans Topu çekiliş sonuçları henüz açıklama yapılmadı.detaylar geldikçe haberimizde yer alacaktır.

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL'dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 2 gün: Çarşamba ve Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!