banner2

Yine Selçuk Bayraktar'ı hedef aldılar! Sosyal medyada dolaşıma sokulan yalan sonrası BAYKAR'dan ilk açıklama

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası yaralar sarılmaya çalışılırken dezenformasyonla mücadele de sürüyor. Savunma Sanayii'nde parmakla gösterilen BAYKAR'ın Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar bir kez daha sosyal medyada hedef alındı. Bayraktar'ın söylemediği bir sözü sosyal medyada dolaşıma sokan hesaplar üzerine BAYKAR'dan kritik bir açıklama geldi. İşte o yalan ve BAYKAR'dan yapılan açıklama...

Gündem 21.02.2023, 18:52 21.02.2023, 18:52
Abone ol
Yine Selçuk Bayraktar'ı hedef aldılar! Sosyal medyada dolaşıma sokulan yalan sonrası BAYKAR'dan ilk açıklama

Savunma Sanayii'nde Türkiye'ye çağ atlatan ve rakiplerinin parmakla gösterdiği BAYKAR'ın Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası bölgede canhıraş bir mücadele ortayab koyuyor. 

SOSYAL MEDYADA DOLAŞIMA SOKULAN YALANLA İLGİLİ BAYKAR'DAN İLK AÇIKLAMA

Deprem sonrası yaralar sarılmaya çalışılırken dezenformasyonla mücadele de sürüyor. Sosyal medyada Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar'ın “Türkiye’de öyle bir kitle var ki, Bizans görse kahpeliğinden utanır” açıklamasını yaptığına dair paylaşımlar sosyal medayda dolaşıma sokuldu. Söz konusu paylaşımlara Baykar'dan yalanlama geldi.

SELÇUK BAYRAKTAR'IN ÖYLE BİR AÇIKLAMSI YOKTUR, İTİBAR ETMEYİNİZ

Baykar Medya İlişkileri Direktörü İlker Akgüngör, asılsız paylaşımlarla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Akgüngör, ''Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar'ın “Türkiye’de öyle bir kitle var ki, Bizans görse kahpeliğinden utanır” diye bir beyanı veya açıklaması yoktur. Son dönemde sosyal medyada Selçuk Bayraktar'a atfen sıkça dillendirilen bu sözlere itibar edilmemesini rica ederiz.'' ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!