Yandex Metrica

ANET A.Ş nedir, ne iş yapar? ANET Genel Müdürü kim?

ANET A.Ş nedir, ne iş yapar? ANET Genel Müdürü kim?

Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde meydana gelen teleferik faciasında 1 kişi hayatını kaybetmiş çok sayıda kişi de yaralanmıştı. Teleferikte mahsur kalanları kurtarmak ise saatler sürmüştü. Teleferik faciasının ardından sorumlular tutuklandı. Tutuklananlar arasında dönemin ANET AŞ: Genel Müdürü ve 31 Mart yerel seçimlerde CHP'den Kepez Belediye Başkanı seçilen Mesut Kocagöz de yer alıyor. Peki ANET A.Ş nedir, ne iş yapar? ANET Genel Müdürü kim?

Gündem

17.05.2024, 00:12

Kepez'de meydana gelen teleferik faciasında 1 kişi öldü 17 kişi de yaralandı. Yaşanan acı olayın ardından çok sayıda kişi gözaltına alındı ve tutuklandı. Tutuklanan isimler arasında dönemin ANET A.Ş Genel Müdürü de yer alıyor. Teleerik faciasının ardından ANET A.Ş nedir, ne iş yapar? ANET Genel Müdürü kim? soruları ise bir kez daha gündeme geldi. İşte ANET hakkında detaylar...

Eurovision'da İsrail neden yuhalandı, ne oldu? Eurovision'da İsrail neden yuhalandı, ne oldu? Haberi Görüntüle

ANET AŞ. NEDİR NE İŞ YAPAR?

ANET A.Ş Antalya Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden biridir. ANET AŞ. bünyesinde çok farklı işletmeler mevcuttur. ANET AŞ. bünyesinde  Halk Et Mağazaları, Halk Et Mobil Satış Mağazası, Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisleri, Sarısu Kadınlar Plajı, Topçam Mesire Alanı, Tophane Çay Bahçesi, Sarısu Mesire Alanı işletmeleri mevcuttur. ANET AŞ. son olarak Tünektepe Teleferiklerinde meydana gelen facia sonrası adından söz ettirdi. 

20 bin sözleşmeli öğretmen atama başvurusu ne zaman 2024? 20 bin sözleşmeli öğretmen atama başvurusu ne zaman 2024? Haberi Görüntüle

ANET A.Ş. GENEL MÜDÜRÜ KİM?

ANET AŞ'nin eski Genel Müdürü CHP'den Kepez Belediye Başkanı seçilen Mesut Kocagöz'dür. Karagöz belediye başkanı seçilmeden önce görevinden istifa etmiştir. ANET AŞ. eski genel müdürü Mesut Karagöz teleferik faciası sonrası tutuklanmıştır. 

2019 yerel seçimlerinde CHP’den birinci sıradan meclis üyesi adayı yapılan Kocagöz, Muhittin Böcek’in belediye başkanlığını kazandığı seçimlerin ardından ANET’in başına getirildi ve Böcek’in katılmadığı toplantılarda Büyükşehir Meclisini yönetti.

Uzmanlardan arka arkaya deprem uyarısı: O illerde 7 büyüklüğünde deprem olabilir! Uzmanlardan arka arkaya deprem uyarısı: O illerde 7 büyüklüğünde deprem... Haberi Görüntüle

TÜNEKTEPE TELEFERİK VE SOSYAL TESİSLERİ HAKKINDA

605 rakımlı Tünektepe’nin zirvesinde bulunan sosyal tesislerde manzara eşliğinde, zengin menüden yiyecek ve içecek ihtiyaçları karşılanabiliyor. Tesiste Ana Restoran, Çay Evi, Teras Kafe, Bahçe Kafe, Hediyelik Eşya Dükkanı hizmet vermektedir. Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisleri Pazartesi hariç haftanın 6 günü 10.00-18.00 teleferik gişe, 10.00-18.30 Tüneketepe Sosyal tesis dönüşü olmak üzere hizmet veriyordu. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

1

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet Karakoca

TRHaber.com - Gündem


Loading