banner2

Vatandaş Kılıçdaroğlu'na sordu: HDP’ye bakanlık verecek misiniz?

Altılı Masa'nın Cumhurbaşkanı adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve koalisyonun diğer parti genel başkanları Malatya’da iftar programına katıldı. İftar öncesi çadır kent ziyaretinde bulunan Kılıçdaroğlu'na bir vatandaş, “Başkanım HDP’ye de bakanlık verecek misiniz?” diye soru sorarak tepki gösterdi.

Gündem 25.03.2023, 00:26 25.03.2023, 01:09
Abone ol

CHP Genel Başkanı ve 7'li koalisyonun Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, deprem bölgesi Malatya'ya ittifak üyelerinin genel başkanları ile biraraya gelerek ziyarette bulundu. Ziyaret sırasında bir vatandaş  Kılıçdaroğlu'na  bir vatandaş, “Başkanım HDP’ye de bakanlık verecek misiniz?” diye soru sordu. 

ÇADIR KENTE ZİYARET 

İftar programı öncesi Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ile birlikte Doğa Cadde AVM arkasındaki çadır kentti ziyaret etti. Burada bazı çadırlara giren Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler depremzedeler ile kısa süre sohbet etti. 

HDP'YE OY VERECEK MİSİNİZ? 

Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler çadır kentten ayrılacağı esnada bir vatandaş, "Başkanım HDP'ye de bakanlık verecek misiniz?" diyerek tepki gösterdi. Vatandaş, bu tepkisi üzerine güvenlik güçlerince bölgeden uzaklaştırıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!