banner2

Süleyman Soylu Selahattin Demirtaş'a açtı ağzını yumdu gözünü! 'Fail olduğun PKK'yı bile burada temize çıkarıyorsun'

Mersin'in Mezitli ilçesindeki polisevine saldırıda bir polisimiz şehit olurken, konuya ilişkin sosyal medya hesabından paylaşım yapan, 6-8 Ekim'in faili, 'Apo'nun heykelini dikeceğiz' diyen ve cezaevinde tutuklu bulunan Selahattin Demirtaş'a İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan çok sert cevap geldi.

Gündem 27.09.2022, 18:39 27.09.2022, 18:39
Abone ol
Süleyman Soylu Selahattin Demirtaş'a açtı ağzını yumdu gözünü! 'Fail olduğun PKK'yı bile burada temize çıkarıyorsun'

Mersin'in Mezitli ilçesindeki polisevine dün akşam saat 22.45 sıralarında 2 kadın terörist tarafından saldırıda bulunuldu. Saldırıyı gerçekleştiren 2 terörist etkisiz hale getirilirken, saldırıda bir polis şehit oldu, biri polis 2 vatandaş da yaralandı.

DEMİRTAŞ'TAN 'DEMOKRASİ' GÜZELLEMESİ

Türkiye bu acı haberle sarsılırken PKK'nın siyasi ayağı olan HDP'nin eski genel başkanı, 6-8 Ekim olaylarının faili ve terörist Öcalan için 'Apo'nun heykelini dikeceğiz' diyen Selahattin Demirtaş mide bulandıran bir paylaşımda bulundu. Mersin'deki saldırıyı kınayan Demirtaş, PKK ve terör kelimelerini dahi kullanmatan aciz bir şekilde 'demokrasi' naraları attı.

SOYLU'DAN DEMİRTAŞ'A HADDİNİ BİLDİREN SÖZLER

Demirtaş'ın bu yalan ve pr kokan paylaşımına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu kayıtsız kalamadı. Soylu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adeta Demirtaş'a açtı ağzını yumdu gözünü...

İşte Soylu'nun Demirtaş'a haddini bildiren o paylaşımı:

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!