Sen misin kadını darp eden! Tekme tokat dayak yedi

İstanbul Pendik'te bir kadının dövüldüğünü gören çevredeki vatandaşlar, saldırgana tekme ve yumruklarla tepki gösterdi.

Gündem 06.07.2022, 11:46 06.07.2022, 11:58
Abone ol
Sen misin kadını darp eden! Tekme tokat dayak yedi

Kadın şiddetin adresi bu kez İstanbul Pendik! Olay Pendik Kaynarca Mahallesi'nde dün sabah saat 09.30 sıralarında meydana geldi.

KADINI DARP ETTİ TEKME TOKAT DAYAK YEDİ

Cadde üzerinde bir kadının dayak yediğini gören vatandaşlar, saldırgana tekme ve yumruklarla tepki gösterdi. Kadın bu sırada trafikte bekleyen taksiye binerek kaçmaya çalıştı. Saldırgan da kadının arkasından yetişip aynı taksiye bindi. Taksi içinde de kadına saldıran kişiye bir kez daha müdahale edildi. Tekme ve yumruklarla dövülen kişi taksiden inerek uzaklaştı. 

O ANLAR KAMERAYA YANSIDI  

Kadına şiddet olayı trafikteki bir başka sürücünün araç kamerasına yansıdı. Görüntülerde kendisine darbeden kişiden kaçmaya çalışan kadının, taksiye bindiği görülüyor. Saldırganın arkasından taksiye gelerek kadına aracın içerisinde saldırmaya devam ediyor. Kamera kaydında çevredekilerin adama müdahale ederek, tekme tokat dövdüğü de görülüyor.  

''ALKOLLÜ BİRİ EŞİNİ DÖVMEYE BAŞLADI''

Olaya şahit olan çevredeki esnaflardan biri "Alkollü biri eşini burada dövmeye başladı. Vatandaşlar duruma müdahale ederek adamı burada dövdüler. Kadın kaçmaya çalıştı ama eşi buna izin vermedi. Orada bir müdahale daha oldu vatandaşlar tarafından, kadını uzaklaştırdılar. O kişiyi de polise teslim ettiler" dedi.

''ADAM KADINI ARABALARIN ARASINA YTIRMIŞ DÖVÜYORDU''

Esnaf İsrafil Sezeri ise "Dün dükkanda çalışıyordum. Dışarıdan bir ses duydum. Baktım adam kadını dövüyor. Millette koşup müdahale edip ayrılmaya çalıştılar. Adam kadını arabaların arasına yatırmış orada dövüyor. Çevredekilerde kadına yardımcı oldular" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!