SON DAKİKA
Muhalefette kazan kaynıyor! 'Tavşan'dan çakma ülkücü Akşener'e rüşvet: Yandaş ismin iddiaları deprem etkisi yarattı

Muhalefette kazan kaynıyor! 'Tavşan'dan çakma ülkücü Akşener'e rüşvet: Yandaş ismin iddiaları deprem etkisi yarattı

14 ve 28 Mayıs seçimlerinde sandığa gömülen muhalefet yeni masa kurma hedefinde. Kılıçdaroğlu'ndan boşalan koltuğu devralan Özgür Özel, önce HEDEP'e selam çaktı, sonra ise çakma ülkücü Akşener'e yanladı. Özel, CHP'ye rest çekerek "İttifak yapmayacağız" diyen Akşener'e siyasi rüşvet vermeye hazırlanıyor. CHP yandaşı Deniz Zeyrek'in iddiaları muhalefette kazanı kaynatmaya başladı

Gündem

23.01.2024, 21:46

Cumhurbaşkanlığı ve parlamlento seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti karşısında sandığa gömülen muhalefet yeni entrikalar peşinde. CHP ile köprüleri atan Meral Akşener her açıklamasında "81 ilde aday göstereceğiz" diyerek ittifaka kapıları kapatsada son gelen iddialar gündeme bomba gibi düştü. 

Bakan Yerlikaya duyurmuştu: 'Sibergöz-22' operasyonunda yakalanan 18 zanlıdan 14'ü tutuklandı Haberi Görüntüle

BİZANS OYUNLARI BAŞLADI

İYİ Parti Lideri Akşener'in "ittifak yapmayacağız" çıkışına rağmen CHP bizansn oyunlarını devreye soktu. İmamoğlu ve Özel "ittifakı kurarız" diyerek Akşener'i masaya çekmek isterken İYİ Parti'nin içi de taciz, akçeli işler ve istifalarla kaynıyor.

Bugün İstanbul'da yağmur yağacak mı 18 Şubat? İstanbul'da bugün (PAZAR)... Haberi Görüntüle

DİKBAYIR İYİ PARTİ'NİN İPLİĞİNİ PAZARA ÇIKARDI

Peş peşe gelen istifalar ile büyük bir kaosun içine giren İYİ Parti'de Bahadır Erdem, Durmuş Yılmaz, Adnan Beker partiden istifa ederken Ümit Dikbayır ise ayrı bir krizin fitilini ateşledi. Dikbayır partinin Akşener'in oğlu Fatih Akşener'in vesayeti altında olduğunu iddia etti. Partiye Meral Akşener'in Özel Kalem Müdürü Esma Bekar üzerinden kayıt dışı para sokulduğunu söyledi. 

Lütfü Savaş aday mı olacak? CHP Hatay Belediye Başkan adayı... Haberi Görüntüle

AKŞENER'E MASA BASKISI

7'li masa olarak girdikleri seçimde hezimete uğrayan muhalefet yeni bir masa kurma niyetinde. HEDEP ile dirsek temasında bulunan CHP bir yandan da Meral Akşener'i masaya çekmek için uğraşıyor. Özgür Özel "Meral ablam" ifadeleriyle Akşener'e sıcak mesajlar vermeye çalışırken ABB Başkanı Mansur Yavaş İYİ Parti Genel Merkezi'ne giderek "nabız" yokladı.

Marmara'da batan gemideki stajyerden sevgiliye son mesaj! Hayalleri sulara gömüldü Haberi Görüntüle

YARIN GÖRÜŞECEKLER

İYİ Parti Lideri Meral Akşener'i kararından döndürmek isteyen CHP Genel Başkanı Özgür Özel, yarın sabah saatlerinde Akşener ile görüşecek. 

Mehmetçik PKK'nın inine girdi! MSB duyudu: Teröristlere ait silah ve... Haberi Görüntüle

SİYASİ RÜŞVET İDDİASI

CHP yandaşı Deniz Zeyrek CHP'nin Akşener'i masaya çekmek için büyükşehirlerdeki bazı ilçeleri "siyasi rüşvet" olarak teklif edeceğini öne sürdü. Zeyrek "CHP'de yönetimin değişmesi, İYİ Parti'nin 81 ilde ayrı aday çıkarma kararını yenilenmesine zemin hazırlayabilir ve iki parti bazı illerde iş birliği yapabilir" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading