banner2

Müge Anlı Arife Gökçe olayında flaş gelişme! Sinan Sardoğan gözaltına alındı

Müge Anlı'da işlenen Arife Gökçe'nin kaybolmasının baş şüphelilerinden Sinan Sardoğan, gözaltına alındı.

Gündem 07.01.2023, 00:09 07.01.2023, 09:29
Abone ol

Müge Anlı'da günlerdir işlenen Arife Gökçe olayında son dakika gelişmesi yaşandı. 64 yaşındaki kadının kaybolmasında baş şüpheli olarak görülen ve hakkında birçok ihbar bulunan Sinan Sardoğan, bugün kaldığı odasında gözaltına alındı.  Medyavivor isimli Instagram hesabından Sinan Sardoğan'ın gözaltına alındığı anlara dair video yayınlandı.

Yayınlanan videoda Sardoğan'ın polis ekipleri tarafından üst aramasının yapıldığı ve ters kelepçe yapılarak gözaltına alındığı görüldü.

Küçük yaşta bir çocuğu istismar ettiği şüphesiyle Cumhuriyet Savcılığının talimatıyla gözaltına alındı. Sardoğan, muhabirlerin "Arife Gökçe nerede?" sorusuna "Bilmiyorum" yanıtını verdi. İstismar suçlamalarını ise kabul etmedi.

ARİFE GÖKÇE OLAYI NE?

Tokat'ın Almus köyünde yaşayan 64 yaşındaki Arife Gökçe, 17 Aralık'ta kayboldu. Yaşlı kadının ailesi, Gökçe'yi bulabilmek için Müge Anlı'nın programına başvurdu. Programda baş şüphelilerden Sinan Sardoğan, günlerdir çelişkili ifadeleriyle gündeme geliyor. 

Köyde birçok kadına cinsel içerikli mesajlar atan Sardoğan hakkında programa çok sayıda ihbar geldi. Ancak Sinan Sardoğan, hakkında yapılan hiçbir ihbarı ve suçlamayı kabul etmedi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!