Yandex Metrica

Oğlunun telefonundan 'hastayım' mesajı attı! Boşanma aşamasındaki eşini canice katletti!

Oğlunun telefonundan 'hastayım' mesajı attı! Boşanma aşamasındaki eşini canice katletti!

Ankara'da 36 yaşındaki Kerim Coşkun, boşanma aşamasındaki eşi Yonca Kazan'a oğlunun telefonundan 'hastayım' mesajı attı. Anne Yonca Kazan oğlunu görmek için okula yanına gideceği sırada kapıyı açınca eşi tarafından vahşice katledildi.

Gündem

08.05.2024, 08:18

15 Nisan'da Ankara'da Eryaman kentinde, Yonca Kazan Çoşkun adınaki genç kadın eşi Kerim Coşkun ile 2013 yılında evlenmiş ancak aralarındaki şiddetli geçimsizlik yüzünden 7 ay önce boşanma kararı almışlardı.

Uzaklaştırma kararı talep eden Yonca Çoşkun ise boşanma davasının ardından annesinin yanına döndü. 10 ve 7 yaşındaki genç kadının çocukları ise babada yaşamaya devam etti.

Ata Emre Akman kimdir? Ata Emre Akman'ın ölümünde bir kişi daha tutuklandı! Ata Emre Akman kimdir? Ata Emre Akman'ın ölümünde bir kişi... Haberi Görüntüle

OĞLUNUN AĞZINDAN MESAJ ATTI

Kerim Coşkun eşine oğlunun telefonundan,  "Anne çok hastayım, okulun bahçesinde seni bekliyorum." diye mesaj etti.

Oğlunu okula almaya gideceği sırada evinden çıkarken genç kadının evine girdi. Çıkan boğuşmada ise eşinin belindeki bıçağı fark eden kadın banyoya kaçtı.

Uzman isim uyardı! Bu faya dikkat: 6'nın üzerinde deprem üretebilir Uzman isim uyardı! Bu faya dikkat: 6'nın üzerinde deprem üretebilir Haberi Görüntüle

EŞİNİ VAHŞİCE KATLETTİ

Banyonun kapısını kırarak içeri giren adam, eşini bıçaklayarak öldürdü. Genç kadın olay yerinde hayatını kaybederken, binaya giren Kerim Coşkun'un görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı. Kerim Coşkun çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

18 Mayıs Ankara-Çankaya Aleyna Tilki konseri saat kaçta başlayacak? Aleyna Tilki konseri nerede? 18 Mayıs Ankara-Çankaya Aleyna Tilki konseri saat kaçta başlayacak? Aleyna... Haberi Görüntüle

OLAYLA İLGİLİ DETAYLAR ORTAYA ÇIKTI

Yonca Kazan Coşkun'un kız kardeşi Özge Kazan ise olayla ilgili detayları paylaştı. Özge Kazan, "Katil zanlısı olay günü binanın kapısı içeriden çıkan bir kişi tarafından açılınca içeriye giriyor. Burada yangın merdiveninde saklanıyor. Ablam onu engellediği için çocuğunun telefonundan 'Anne ben çok hastayım, beni okuldan alır mısın' diye yazıyor.'' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye'nin can Azerbaycan'a desteği her alanda sürecek' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye'nin can Azerbaycan'a desteği her alanda sürecek' Haberi Görüntüle

TECAVÜZ GİRİŞİMİNDE BULUNDU

Tecavüz girişiminde bulunduğunu belirten Yonca Coşkun'un kız kardeş, ''Ablam da 'Oğlum ben hastayım, gelemem' diye mesaj atıyor. Daha sonra eşini arıyor, eşi 'işteyim gidemem' diyor. Ablam hazırlanıp çıkmak üzereyken katil onu içeriye atıyor. İçeriye girdikten sonra bıçağını çıkarıp tecavüz ediyor. Ablam bu olay gerçekleştikten sonra banyoya saklanıp kapıyı kilitliyor'' dedi.

Hiçbir şey olmamış gibi binadan çıkıyor diyen kız kardeşi Özge Coşkun, ''Ütüyle kapının kolunun yan tarafını deliyor. Sırtından 3 kez bıçaklıyor. Ablam zaten kan kaybından hayatını kaybediyor. Hiçbir şey olmamış gibi binadan çıkıyor." dedi.

Mahalli hizmetiçi eğitim faaliyeti (kursiyer) ek ders ücreti var mı? Ek ders ve nöbet ücreti kesilir mi, ödenir mi? Mahalli hizmetiçi eğitim faaliyeti (kursiyer) ek ders ücreti var mı?... Haberi Görüntüle

'ABLAM ÇOCUKLARINI GÖRMÜYORDU'

Aylardır çocuklarını göremediğini belirten kız kardeş, ''Ablama kasım ayından bu yana çocuklarını göstermiyorlardı. Ablam da çocuklarını özlediği için uzaklaştırma kararını aldırmadı. Ablam kafede çalışıyordu. İşe giriş çıkış saatlerini takip ederek öğrenmiş. Planlayarak, tasarlayarak evine gidiyor. Zanlının en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyoruz." dedi.

Habere Tepki Ver

0

1

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Gündem


Loading