banner2

Müge Anlı açıkladı! AK Parti milletvekili adayı mı olacak? 

Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sunucusu Müge Anlı, bugün canlı yayında hakkında ortaya atılan iddialar hakkında konuştu. Müge Anlı AK Parti'den milletvekili aday adayı olacağı yönündeki söylentileri yalanladı. İşte detaylar...  

Gündem 20.03.2023, 14:05 20.03.2023, 14:39
Abone ol
Müge Anlı açıkladı! AK Parti milletvekili adayı mı olacak? 

14 Mayıs seçimleri için geri sayım devam ederken ünlü sunucu Müge Anlı'nın AK Parti'den milletvekili adayı olacağı iddiası sosyal medyada gündem oldu. Bu iddia sonrası tüm dikkatler Müge Anlı cephesinden gelen açıklamalara çevrildi. 

''2 BUÇUK OY ORANINA RAZI OLMAM''

Bugünkü canlı yayında hakkındaki adaylık iddiasıyla ilgili konuşan Müge Anlı, şunları söyledi: "Milletvekilliği teklifi gelmiş bana AK Parti'den. Ama iktidar kulislerinde benim yüzde 2 ve 2 buçuk oyum olduğuna inanılıyormuş. Bir kere çok az. Sırf 2 buçuğa razı olmam. Niye 2.5 olsun ya! Ben bugün kendim aday olsam görün bakalım yüzde kaç oy alıyorum. Hiç!"

''İSTESEM YAPARIM AMA YOK''

Ama böyle oturduğunuz yerden benimle ilgili abuk sabuk haberler yapmayın vallahi. Benim hiç siyasetle alakam yok. Yapmak istersem, onu da biliyorsunuz ki yaparım. Meclis'te de kadınlar görürsünüz, bakanlıkta da kadınlar görürsünüz, ekranda da kadınlar görürsünüz. İstesem yaparım ama yok. 2,5'a aday maday olmam ben. En az 25-30 yapın da şanımız yürüsün."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!